zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.62m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 46.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.62m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 83.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 83.39m2

Krzyki/Południe 4 pokoje· piętro: 10 z 11 · 83.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 83.39m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.00m2

Fabryczna/Oporów 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.34m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.65m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 39.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 898 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.65m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjU3XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.00m2

Krzyki, ul. Oficerska 2 pokoje· piętro: 2 z 11 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.00m2
Oficerska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 37.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.19m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 59.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.00m2

Psie Pole, ul. Stoczniowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.00m2
Stoczniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.00m2

Krzyki/Huby 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 100.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 24.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 24.50m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 24.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

857 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.72m2

Fabryczna, ul. Lubuska 1 pokoje· piętro: 10 · 25.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.72m2
Lubuska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.43m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.43m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

709 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.69m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

471 437 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.69m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.20m2

2 pokoje· piętro: 6 · 51.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

369 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

672 221 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 38.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

614 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 87.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 z 9 · 87.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 27.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

565 302 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 59.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

716 673 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy