zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 27.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.88m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 5 z 12 · 27.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

452 353 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.88m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

654 281 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.74m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 3 z 7 · 36.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

456 311 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.56m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 40.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

653 016 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.18m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 65.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

678 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.87m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 4 z 12 · 27.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

441 043 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.87m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.81m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

687 666 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 60.81m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

416 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

464 688 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 908 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

862 826 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.50m2

Krzyki/Jagodno 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.70m2

Fabryczna/Grabiszyn, ul. Bzowa 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.70m2
Bzowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Krzyki/Brochów 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 59.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

659 673 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzc1LzAxYjQ3NTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.46m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 53.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 76.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 76.30m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 76.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 76.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.00m2

Fabryczna, ul. Różana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.00m2
Różana
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.50m2

Krzyki/Tarnogaj, ul. ks. Cz. Klimasa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.50m2
ks. Cz. Klimasa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Fabryczna/Popowice, ul. Popowicka 3 pokoje· piętro: 6 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2
Popowicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Krzyki/Jagodno 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Wittek 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Wittek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 90.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 90.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.65m2

Psie Pole/Poświętne 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 530 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.65m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Fabryczna/Leśnica 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.40m2

Krzyki/Tarnogaj 1 pokoje· piętro: parter z 6 · 27.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy