zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Śródmieście, ul. Ł. Górnickiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2
Ł. Górnickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 81.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 81.52m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 81.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 81.52m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzMxLzAxYjQzMTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.40m2

Śródmieście/Sępolno 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDg2XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.50m2

Śródmieście, ul. Trzebnicka 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 43.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

537 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 43.50m2
Trzebnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Śródmieście/Biskupin 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

679 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FlLzAxYjdhZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.42m2

Śródmieście/Sępolno 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

849 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVkLzAxYjc1ZDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.73m2

Śródmieście, ul. Kurkowa 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 36.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.73m2
Kurkowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.50m2

Śródmieście, ul. Kurkowa 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.50m2
Kurkowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.14m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 558 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.14m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.67m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 097 649 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.10m2

Śródmieście, ul. L. Rydygiera 5 pokoi· piętro: 5 z 5 · 79.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.10m2
L. Rydygiera
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U1LzAxYjhlNTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.63m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.63m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.04m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 39.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.04m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Śródmieście, ul. ks. K. Damrota 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
ks. K. Damrota
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

790 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 102.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 102.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 328 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 982 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.40m2

Śródmieście, ul. S. Jaracza 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 67.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.40m2
S. Jaracza
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWEzXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Śródmieście, ul. Szczytnicka 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2
Szczytnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Śródmieście, ul. I. Daszyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 75.00m2
I. Daszyńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.59m2

Śródmieście, ul. Kluczborska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.59m2
Kluczborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.43m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.43m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście
Średnia cena mieszkania na sprzedaż we wrocławskiej dzielnicy Śródmieście utrzymuje się na poziomie ponad 7 tys. zł za metr kwadratowy. Pod względem średnich cen ofertowych mieszkań z rynku pierwotnego Śródmieście ustępuje wyłącznie Staremu Miastu. Wysokie ceny mieszkań podyktowane są ze względu na historyczny charakter dzielnicy.

W Wrocławiu dostępnych jest 647 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 177.40 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wrocławiu wynoszą od 231000 zł do 11250000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wrocławiu od 3795 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 87822 za m2.

Deweloperzy