zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Świdnicki > Świebodzice

Sortuj:
Mieszkanie Świebodzice 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 50.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Świebodzice 50.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 88.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 88.92m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 88.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 88.92m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 62.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 62.70m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 62.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 62.70m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 27.00m2

ul. Sudeckie 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 27.00m2
Sudeckie
Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 61.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 61.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzQzLzAxYjU0MzE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 59.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 59.40m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdlLzAxYjU3ZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 44.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 44.15m2

2 pokoje· piętro: parter · 44.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 44.15m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzI0LzAxYjUyNGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 140.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 140.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 140.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 140.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJmLzAxYjQyZjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

72 975 złdo schowka

Dodaj do schowka

901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjLzgxLzAxYWM4MTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

9.99

97 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhL2E5LzAxYWFhOTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice.
W Świebodzicach dostępnych jest 13 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 22.00 m2 do 140.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Świebodzicach wynoszą od 65000 zł do 590000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Świebodzicach od 901 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 8481 za m2.

Deweloperzy