zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Fabryczna/Popowice, ul. Na Ostatnim Groszu 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2
Na Ostatnim Groszu
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 41.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 022 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.59m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 6 · 44.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

774 439 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 8 · 35.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

559 164 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: parter z 1 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 248 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 29.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 891 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

639 524 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.09m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 7 z 7 · 30.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

487 458 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.09m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.00m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.26m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 66.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

736 016 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.26m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.67m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

673 035 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.50m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 30.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

505 739 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 9 · 64.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 107.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 107.79m2

Psie Pole 5 pokoi· piętro: 3 z 7 · 107.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 932 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 107.79m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.13m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 422 276 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.87m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 27.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

578 427 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.87m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.02m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 95.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

827 112 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.02m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.48m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 44.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

498 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.83m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

497 944 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 502 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.83m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.48m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 97.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 187 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 4 z 16 · 29.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

494 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 848 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.71m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 7 · 52.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

863 319 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.71m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 38.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

625 489 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.73m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 9 z 9 · 31.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

460 085 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.73m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wrocław
Zakup mieszkania z rynku pierwotnego czy wtórnego w sercu województwa dolnośląskiego, ciągle rozbudowującym się Wrocławiu, jest doskonałym pomysłem inwestycyjnym. Prężnie rozwijający się rynek pierwotny gwarantuje powstawanie nowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji. Nowelizacja ustawy dotyczącej programu MDM pozwala na znalezienie własnego M w atrakcyjnej lokalizacji, tak na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

W Wrocławiu dostępnych jest 647 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 177.40 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wrocławiu wynoszą od 231000 zł do 11250000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wrocławiu od 3795 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 87822 za m2.

Deweloperzy