zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Śródmieście - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 116.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 116.78m2

Śródmieście, ul. Grzybowska 4 pokoje· piętro: 10 z 11 · 116.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 116.78m2
Grzybowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Śródmieście, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 14 z 15 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Śródmieście, ul. Elektoralna 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 085 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Elektoralna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 110.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Piekarska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 110.00m2
Piekarska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Śródmieście, ul. Hoża 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Hoża
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Śródmieście 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWRiXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 46.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.52m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 48.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.52m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 116.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 116.00m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 12 · 116.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 862 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 116.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 80.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 80.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 66.00m2

Śródmieście, ul. Szwoleżerów 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 66.00m2
Szwoleżerów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Śródmieście, ul. Grzybowski 3 pokoje· piętro: 3 z 15 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Grzybowski
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.20m2

Śródmieście, ul. Nowy Świat 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 65.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 719 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 380 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 65.20m2
Nowy Świat
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.00m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 99.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Śródmieście, ul. Hoża 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Hoża
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.15m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 155 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.15m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 131.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 131.00m2

Śródmieście, ul. Elektryczna 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 131.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

8 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 131.00m2
Elektryczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.60m2

Śródmieście/Śródmieście Północne, ul. Pańska 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 47.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 855 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.60m2
Pańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.00m2

Śródmieście/Solec, ul. Czerniakowska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

929 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.00m2
Czerniakowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Śródmieście/Powiśle, al. 3 Maja 1 pokoje· piętro: 2 z 6 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.00m2
3 Maja
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Śródmieście/Muranów 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.61m2

Śródmieście/Solec, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 4 z 16 · 48.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

955 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.61m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.07m2

Śródmieście/Powiśle, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 35.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.07m2
Fabryczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy