zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga Południe - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.40m2

Praga Południe/Gocław, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 069 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.40m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Praga Południe/Grochów, ul. Szaserów 2 pokoje· piętro: 8 z 12 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Szaserów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Łukowska 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 5 z 12 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Praga Południe 5 pokoi· piętro: 9 z 9 · 187.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

Praga Południe/Gocław, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 10 z 13 · 60.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Brazylijska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 842 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Brazylijska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.60m2

Praga Południe/Gocław, ul. W. Umińskiego 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.60m2
W. Umińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

9.99

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Praga Południe, ul. Wiatraczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

954 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Wiatraczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Praga Południe, ul. Wiatraczna 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 005 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Wiatraczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 103.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Praga Południe 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 103.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.60m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Saska 3 pokoje· piętro: 5 z 12 · 70.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 058 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 70.60m2
Saska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.71m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Grochowska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 27.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.71m2
Grochowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.14m2

Praga Południe/Gocławek, ul. M. Rodziewiczówny 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 35.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 916 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.14m2
M. Rodziewiczówny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.36m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.36m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.67m2

Praga Południe/Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

847 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.67m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

9.99

6 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.64m2

Praga Południe 4 pokoje· piętro: 23 z 25 · 100.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 100.64m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

9.99

6 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1MzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.64m2

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 100.64m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTZiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 479 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzczLzAxYjY3M2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Praga Południe/Gocław 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2E2LzAxYjZhNmEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga Południe
Praga Południe do dzielnica stolicy, która potrafi mocno do siebie przekonać. Bardzo dobra komunikacja oraz w dużym stopniu rozwinięta infrastruktura pozwala ludziom na wysoki komfort życia. Nie brakuje tutaj również terenów zielonych, co niewątpliwie jest rzadkością i dużym atutem w wielkich miastach. Średnia cena za mieszkanie na sprzedaż w tej części miasta wynosi około 7700 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy