zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 99.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.40m2

Ochota 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 99.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Ochota 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 093 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.94m2

Ochota 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 93.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 93.94m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.30m2

Ochota/Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 91.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.30m2
Włodarzewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 139.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 139.00m2

Ochota, ul. Grójecka 5 pokoi· piętro: 8 z 11 · 139.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 139.00m2
Grójecka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.30m2

Ochota 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.30m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Ochota 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 24.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Ochota, ul. W. Kołosa 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
W. Kołosa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Ochota/Rakowiec, ul. W. Korotyńskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 8 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2
W. Korotyńskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.30m2

Ochota/Rakowiec, ul. W. Sierpińskiego 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.30m2
W. Sierpińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.11m2

Ochota/Stara Ochota, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 4 z 12 · 36.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

613 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.11m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.11m2

Ochota/Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka 2 pokoje· piętro: 4 z 12 · 36.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

613 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 36.11m2
Szczęśliwicka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 26.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 26.80m2

Ochota, ul. Sędziowska 1 pokoje· piętro: parter · 26.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 26.80m2
Sędziowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.36m2

Ochota 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 47.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.36m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliY2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 115.00m2

Ochota 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 115.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MzLzAxYjhjMzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 115.00m2

9.99

2 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 115.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNkLzAxYjgzZGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 115.00m2

9.99

2 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 115.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY0LzAxYjg2NDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Ochota 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2JiLzAxYWZiYjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 78.00m2

Ochota, ul. Włodarzewska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 114 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 78.00m2
Włodarzewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkLzQ3LzAxYWQ0NzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota
Ochota to dzielnica, w której w ostatnich latach znacząco wzrosło zapotrzebowanie na nowe projekty mieszkaniowe oraz rozwój infrastruktury usługowo handlowej. Inwestorzy bacznie obserwując sytuację na rynku szybko reagują i chętnie pomagają rozwinąć się tej dzielnicy wkładając duże ilości środków na ulepszenie warunków mieszkaniowych. Średnia cena za mieszkania na sprzedaż w tej dzielnicy to około 8600 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy