zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. W. Bogusławskiego 6 pokoi· piętro: 8 z 12 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.00m2
W. Bogusławskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 51.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 51.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.70m2

Mokotów 5 pokoi· piętro: 1 z 3 · 96.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 96.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.40m2

Ochota 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 99.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 456 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OThkXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.00m2

Ursynów 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

864 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 27.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Bielany/Słodowiec 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 27.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 578 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 66.00m2

Śródmieście, ul. Szwoleżerów 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 66.00m2
Szwoleżerów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.30m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 64.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 64.30m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 53.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 53.82m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 53.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

1

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
1
Mieszkanie Warszawa 53.82m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.92m2

Ursynów, ul. X. Dunikowskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 36.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.92m2
X. Dunikowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Włochy 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

683 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

Praga Południe/Gocław, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 10 z 13 · 60.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.12m2

0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 54.12m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 108.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 108.60m2

0 pokoje· piętro: 5 z 7 · 108.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 258 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 108.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzM0XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.74m2

Wawer 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.74m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.03m2

Ursynów, ul. Kłobucka 3 pokoje· piętro: 1 z 8 · 63.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 297 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.03m2
Kłobucka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.20m2

Śródmieście, ul. Nowy Świat 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 65.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 719 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 380 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 65.20m2
Nowy Świat
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.35m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 33.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.35m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Mokotów, ul. J. Bruna 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 283 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.00m2
J. Bruna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.53m2

0 pokoje· piętro: 4 z 8 · 24.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 24.53m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 23.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 23.71m2

0 pokoje· piętro: 5 z 8 · 23.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 23.71m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.86m2

2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 37.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

836 853 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.86m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA4LzAxYjkwODVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 139.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 139.00m2

Ochota, ul. Grójecka 5 pokoi· piętro: 8 z 11 · 139.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 139.00m2
Grójecka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy