zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.80m2

Osowa, ul. Spacerowa 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.80m2
Spacerowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Szyprów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2
Szyprów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Stara Stocznia 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 65.00m2

Zaspa-Rozstaje, al. Jana Pawła II 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 65.00m2
Jana Pawła II
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.97m2

Stogi, ul. Zimna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2
Zimna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.00m2

Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2
Myśliwska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.72m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.79m2

Stogi, ul. Skiby 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 44.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

716 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 44.79m2
Skiby
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.91m2

Chełm, ul. Ofiar Grudnia 70 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 68.91m2
Ofiar Grudnia 70
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.46m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 43.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.46m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.11m2

Kokoszki, ul. Poziomkowa 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 43.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.11m2
Poziomkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.40m2

Przymorze Wielkie, ul. Olsztyńska 2 pokoje· piętro: 2 z 16 · 46.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.40m2
Olsztyńska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.50m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 44.50m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Żabianka, ul. Pomorska 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.00m2
Pomorska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Chełm, ul. Hokejowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Hokejowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 62.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 62.96m2

Chełm, ul. Czerska 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 62.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 62.96m2
Czerska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.30m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. Łódzka 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 32.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

417 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.30m2
Łódzka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 31.43m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Jelitkowo, ul. Tysiąclecia 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 31.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 31.43m2
Tysiąclecia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 38.00m2

Przymorze Wielkie, ul. Opolska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2
Opolska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 47.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Żabianka, ul. Pomorska 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2
Pomorska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Trójmiejski rynek nieruchomości jest jednym z czterech najszybciej rozwijających się w Polsce.
Dzięki temu znalezienie odpowiedniego mieszkania na sprzedaż lub wynajem z rynku pierwotnego lub oferty z rynku wtórnego staje się coraz łatwiejsze. Nowelizacja programu MDM pozwala na znalezienie mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji nie tylko z rynku pierwotnego, ale również z wtórnego. Ponadto bliskość morza oraz sezon turystyczny sprzyjają nabywcom zdecydowanym na przeznaczenie inwestycji na wynajem apartamentów w atrakcyjnej okolicy, świadomym, ze stanowi to świetne źródło dodatkowego dochodu.

W Gdańsku dostępnych jest 273 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 22.61 m2 do 140.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Gdańsku wynoszą od 139900 zł do 4489000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Gdańsku od 2640 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 35811 za m2.

Deweloperzy