zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

139 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.60m2

Nowy Port, ul. Wyzwolenia 2 pokoje· piętro: 1 z 11 · 37.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 410 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.60m2
Wyzwolenia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 66.00m2

Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 66.00m2
Powstańców Warszawskich
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 64.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 64.97m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. J. Świrskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 64.97m2
J. Świrskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 84.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 84.70m2

Przymorze Małe, ul. Piastowska 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 84.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 883 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 84.70m2
Piastowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 74.00m2

Chełm/Orunia Górna, ul. gen. K. Sosnkowskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 014 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 74.00m2
gen. K. Sosnkowskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 38.00m2

Przymorze Wielkie, ul. Obrońców Wybrzeża 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2
Obrońców Wybrzeża
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 25.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 25.85m2

Przymorze Małe, ul. Śląska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 25.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

475 640 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 25.85m2
Śląska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA5LzAxYjkwOTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.86m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. Cedrowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 68.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 68.86m2
Cedrowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.53m2

Piecki-Migowo, ul. Królewskie Wzgórze 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 46.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.53m2
Królewskie Wzgórze
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 58.00m2

Siedlce 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y0LzAxYjlmNGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Stara Stocznia 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 997 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 72.27m2

Śródmieście 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 72.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 019 549 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2JhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 53.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.25m2

Brzeźno, ul. Galla 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 53.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 53.25m2
Galla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 31.70m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 1 pokoje· piętro: 5 z 13 · 31.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

523 075 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 501 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 31.70m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.36m2

Siedlce, ul. S. Goszczyńskiego 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 67.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 038 884 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.36m2
S. Goszczyńskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2NiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.80m2

Przymorze Małe, ul. M. Beniowskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 934 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.80m2
M. Beniowskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 53.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.65m2

Piecki-Migowo, ul. S. Lema 3 pokoje· piętro: 10 z 17 · 53.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 53.65m2
S. Lema
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 3 pokoje· piętro: 11 z 15 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Siedlce, ul. J. Ch. Paska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 843 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
J. Ch. Paska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.50m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

565 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 36.42m2

Chełm, ul. Pastelowa 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

454 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 466 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 36.42m2
Pastelowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 38.00m2

Przymorze Wielkie, ul. Obrońców Wybrzeża 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2
Obrońców Wybrzeża
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

Siedlce, ul. Kartuska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy