zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.72m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 43.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.50m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.50m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.00m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Jasień 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 67.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.11m2

Jasień, ul. K. Leskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

669 029 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.11m2
K. Leskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 33.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 33.21m2

Jasień, ul. K. Guderskiego 2 pokojeparter z 4 · 33.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

434 985 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 098 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 33.21m2
K. Guderskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 94.00m2

Jasień, ul. Jabłoniowa 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2
Jabłoniowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.74m2

Jasień 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 42.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 42.74m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 58.00m2

Jasień 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FiLzAxYjhhYjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 62.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 62.01m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 62.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

632 502 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 62.01m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.07m2

Jasień, ul. Potęgowska 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

665 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 777 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 68.07m2
Potęgowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzllLzAxYjQ5ZTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Jasień
Jasień to dzielnica Gdańska, która w ostatnich latach jest znana z najszybszego rozwoju infrastruktury miejskiej. Wśród grona zainteresowanych kupnem mieszkania znajdują się osoby w każdym przedziale wiekowym co oznacza, że dzielnica oferuje ma wiele zalet i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Średnia cena mieszkania na sprzedaż w tej części miasta to koszt około 5310 zł za mkw.

W Gdańsku dostępnych jest 273 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 22.61 m2 do 140.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Gdańsku wynoszą od 139900 zł do 4489000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Gdańsku od 2640 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 35811 za m2.

Deweloperzy