zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 82.41m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 82.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

3 352 365 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 26.21m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 1 pokoje· piętro: parter · 26.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

977 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 50.70m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 662 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 47.00m2

Ujeścisko-Łostowice, ul. Czereśniowa 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

1

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
1
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2
Czereśniowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 28.50m2

Wrzeszcz Dolny, ul. Lilli Wenedy 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 28.50m2
Lilli Wenedy
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.72m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 43.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 81.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 81.49m2

Ujeścisko-Łostowice, ul. św. Huberta 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 81.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 81.49m2
św. Huberta
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Chełm/Orunia Górna, ul. Borkowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Borkowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.50m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.50m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.70m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 67.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 003 385 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.70m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 41.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Żabianka, ul. Gospody 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 41.00m2
Gospody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 65.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 65.73m2

Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 65.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 410 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 65.73m2
Powstańców Warszawskich
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.00m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 26.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 26.50m2

Brzeźno, ul. K. I. Gałczyńskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 26.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 26.50m2
K. I. Gałczyńskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.00m2

Wrzeszcz Górny, ul. Partyzantów 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2
Partyzantów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 48.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YzLzAxYjlmMzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 54.00m2

Śródmieście, ul. Toruńska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2
Toruńska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.95m2

Stogi, ul. Skiby 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

689 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.95m2
Skiby
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

616 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2YwLzAxYjNmMDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 31.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Subisława 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 097 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2
Subisława
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0Zjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Chełm, ul. Rogalińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

644 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2
Rogalińska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0Zjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.57m2

Piecki-Migowo, ul. S. Lema 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

5

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 722 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Gdańsk 43.57m2
S. Lema
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. M. Kołodzieja 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
M. Kołodzieja
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy