zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 46.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.68m2

Chełm, ul. Niepołomicka 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 46.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 261 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.68m2
Niepołomicka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.00m2

Ujeścisko-Łostowice, ul. Zielony Stok 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 53.00m2
Zielony Stok
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.00m2

Chełm, ul. prof. S. Szpora 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.00m2
prof. S. Szpora
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.42m2

Śródmieście, ul. Doki 1 pokoje· piętro: 6 z 9 · 40.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2
Doki
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.50m2

Przymorze Małe, ul. Śląska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 32.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

584 675 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 32.50m2
Śląska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA5LzAxYjkwOTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 38.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 38.40m2

Oliwa, ul. Bitwy Oliwskiej 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 38.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 193 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 38.40m2
Bitwy Oliwskiej
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.51m2

Oliwa, ul. Polanki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.51m2
Polanki
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.22m2

Ujeścisko-Łostowice/Zakoniczyn, ul. K. Bergiela 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.22m2
K. Bergiela
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Jasień 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 67.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

Śródmieście, ul. Długie Ogrody 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 37.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 92.90m2

Siedlce, ul. Kartuska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 92.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 92.90m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.28m2

Siedlce, ul. Kartuska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

579 464 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 51.28m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Chlebnicka 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Chlebnicka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.34m2

Brzeźno, ul. Łamana 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 68.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 68.34m2
Łamana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 83.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 83.50m2

Śródmieście, ul. Angielska Grobla 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 83.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 83.50m2
Angielska Grobla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.82m2

Śródmieście, ul. Głęboka 2 pokoje· piętro: 2 z 9 · 49.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.82m2
Głęboka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 93.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 93.93m2

Zaspa-Rozstaje, ul. S. Drzewieckiego 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 93.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 93.93m2
S. Drzewieckiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 86.00m2

Śródmieście, ul. Szafarnia 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 86.00m2
Szafarnia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście, ul. Jaglana 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Jaglana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 47.00m2

Śródmieście, ul. Chmielna 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2
Chmielna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 58.00m2

Chełm, ul. Pastelowa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 052 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 58.00m2
Pastelowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 56.00m2

Nowy Port, ul. Wolności 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

698 995 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 482 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 56.00m2
Wolności
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 57.00m2

Suchanino, ul. Paganiniego 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 57.00m2
Paganiniego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2ZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy