zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 36

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2

Biały Kamień 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2

Podzamcze 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 51.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

322 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhhLzAxYjU4YTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2

Podgórze I 3 pokojeparter z 2 · 167.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2I5LzAxYjViOWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2

Podgórze I 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Boguszów-Gorce 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Boguszów-Gorce 78.00m2

3 pokoje· piętro: 3 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Boguszów-Gorce

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Boguszów-Gorce 78.00m2

Boguszów-Gorce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzA3LzAxYjIwNzJhXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 118.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 118.00m2

Krzyki, ul. Rybnicka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 118.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 118.00m2
Rybnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzMwLzAxYjczMGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 70.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 70.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2NiLzAxYjhjYjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2

Biały Kamień 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU0LzAxYjk1NDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głuszyca 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głuszyca 61.00m2

2 pokoje· piętro: 1 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca

9.99

305 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Głuszyca 61.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.90m2

Psie Pole/Różanka 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 36.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 36.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Boguszów-Gorce 24.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Boguszów-Gorce 24.50m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 24.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Boguszów-Gorce

9.99

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Boguszów-Gorce 24.50m2

Boguszów-Gorce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzY4LzAxYjQ2ODU4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.14m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 38.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

587 356 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.14m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 109.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 109.07m2

Krzyki/Partynice 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 109.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 374 282 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 109.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.01m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 38.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

539 742 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.01m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.46m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 45.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

659 170 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 45.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.36m2

Krzyki/Partynice 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 67.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

875 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 67.36m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzA0LzAxYjUwNDkwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mieroszów 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mieroszów 48.50m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mieroszów

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Mieroszów 48.50m2

Mieroszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 80.00m2

3 pokoje· piętro: 31 z 32 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

3 248 037 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie 80.00m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 50.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 50.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2

Biały Kamień 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 26.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2

Podgórze I 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 25.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głuszyca 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głuszyca 54.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca

9.99

169 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Głuszyca 54.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkYzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.90m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 34.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.90m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy