zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 34

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 28.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 1 z 7 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 28.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2JhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 1 z 7 · 25.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 25.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzkxLzAxYWU5MWJlXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 82.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 82.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 82.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 82.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzljLzAxYjA5YzM5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 61.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

9.99

633 835 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQzLzAxYjg0MzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

9.99

610 575 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQzLzAxYjg0MzIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 52.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 52.46m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 52.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Siechnice 52.46m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQzLzAxYjg0MzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 75.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 75.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 57.00m2

4 pokoje· piętro: 6 z 10 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 57.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ołdrzychowice Kłodzkie 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ołdrzychowice Kłodzkie 90.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ołdrzychowice Kłodzkie

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Ołdrzychowice Kłodzkie 90.00m2

Ołdrzychowice Kłodzkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZDBmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 70.00m2

Szczawienko 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 70.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 54.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 54.70m2

Piaskowa Góra 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 027 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 54.70m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 33.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 33.20m2

Sobięcin 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 33.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 33.20m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 57.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 57.90m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 57.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 57.90m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q1LzAxYjhkNTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 122.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 122.50m2

4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 122.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 829 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 122.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 42.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 42.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjg5XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczawno-Zdrój 130.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczawno-Zdrój 130.36m2

5 pokoi· piętro: 2 · 130.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczawno-Zdrój

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Szczawno-Zdrój 130.36m2

Szczawno-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.69m2

Śródmieście/Sępolno, ul. K. Libelta 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 72.69m2
K. Libelta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU5LzAxYjY1OWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E0LzAxYjhhNDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.30m2

Śródmieście, ul. S. Jaracza 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 100.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 454 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 100.30m2
S. Jaracza
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 72.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODE5XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 50.00m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

179 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 50.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2MzM4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 90.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

1 082 679 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie 90.00m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE3LzAxYjkxNzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy