zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 38

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 64.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 64.78m2

os. Zawiszów 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 64.78m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1M2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 177.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 177.40m2

Krzyki, ul. Gwiaździsta 0 pokoje· piętro: 45 z 49 · 177.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

5 487 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 177.40m2
Gwiaździsta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFkLzAxYjgxZDc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 103.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 103.05m2

Krzyki/Brochów 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 103.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

948 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 103.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA1LzAxYjgwNWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2

Sobięcin 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

89 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 85.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 85.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 85.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 85.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdhLzAxYjg3YWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 128.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 128.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 4 · 128.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 128.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzM3LzAxYjIzNzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 34.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

357 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 34.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzFlLzAxYjMxZTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Fabryczna/Stabłowice, ul. Arbuzowa 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
Arbuzowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA0LzAxYjcwNDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2

Podzamcze 2 pokoje· piętro: 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRlLzAxYjg0ZTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2

Szczawienko 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0MzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 59.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 59.40m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdlLzAxYjU3ZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mieroszów 42.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mieroszów 42.40m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 42.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mieroszów

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Mieroszów 42.40m2

Mieroszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk4LzAxYjI5ODdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mieroszów 188.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mieroszów 188.80m2

3 pokoje· piętro: parter · 188.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mieroszów

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Mieroszów 188.80m2

Mieroszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzNmLzAxYjMzZmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Boguszów-Gorce 29.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Boguszów-Gorce 29.60m2

1 pokoje· piętro: parter · 29.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Boguszów-Gorce

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Boguszów-Gorce 29.60m2

Boguszów-Gorce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5N2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 195.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 195.80m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 195.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

3 530 475 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 031 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie 195.80m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 79.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

1 206 010 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 266 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie 79.00m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 78.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż

9.99

988 533 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie 78.00m2

,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 61.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

9.99

622 205 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQzLzAxYjg0MzIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.43m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 44.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 44.43m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2MzLzAxYjdjM2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 94.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 94.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNiLzAxYjgzYmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

777 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 282 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 42.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc4LzAxYjc3ODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głuszyca 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głuszyca 39.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca

9.99

197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 051 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Głuszyca 39.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM4LzAxYjgzODZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głuszyca 66.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głuszyca 66.43m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 66.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Głuszyca 66.43m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzdiLzAxYjY3YjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mieroszów 43.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mieroszów 43.89m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 43.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mieroszów

9.99

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Mieroszów 43.89m2

Mieroszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzIxLzAxYjMyMTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy