zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Działka Stary Przybysław 39 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Przybysław 39 700.00m2

rolna · 39 700.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Przybysław

9.99

27 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Stary Przybysław 39 700.00m2

Stary Przybysław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhlLzAxYjU4ZTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 14 837.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 14 837.00m2

inwestycyjna · 14 837.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

8 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Darłowo 14 837.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdmLzAxYjU3ZmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niekanin 11 090.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niekanin 11 090.00m2

ul. Działkowa budowlana · 11 090.00 m2 Działka na sprzedaż Niekanin

9.99

1 109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Niekanin 11 090.00m2
Działkowa
Niekanin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzFlLzAxYjUxZTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 269.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 269.00m2

rolna · 269.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Darłowo 269.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzY3LzAxYjQ2N2ZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powidz 20 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powidz 20 400.00m2

· 20 400.00 m2 Działka na sprzedaż Powidz

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Powidz 20 400.00m2

Powidz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQwLzAxYjM0MGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powidz 20 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powidz 20 800.00m2

· 20 800.00 m2 Działka na sprzedaż Powidz

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Powidz 20 800.00m2

Powidz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRhLzAxYjM0YTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 509.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 509.00m2

rekreacyjna · 509.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

138 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Darłowo 509.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FkLzAxYjRhZGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powidz 9 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powidz 9 500.00m2

· 9 500.00 m2 Działka na sprzedaż Powidz

9.99

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Powidz 9 500.00m2

Powidz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzM5LzAxYjMzOWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 3 638.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 3 638.00m2

inwestycyjna · 3 638.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

385 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szczecin 3 638.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drawsko Pomorskie 547.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drawsko Pomorskie 547.00m2

budowlana · 547.00 m2 Działka na sprzedaż Drawsko Pomorskie

9.99

144 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Drawsko Pomorskie 547.00m2

Drawsko Pomorskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Storkowo 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Storkowo 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Storkowo

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Storkowo 3 600.00m2

Storkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 1 569.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 1 569.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 1 569.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

178 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 1 569.00m2
Słoneczna
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2JiLzAxYWZiYjhlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 1 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 1 657.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 1 657.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 1 657.00m2
Słoneczna
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2JiLzAxYWZiYjhjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 1 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 1 501.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 1 501.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 1 501.00m2
Słoneczna
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzA2LzAxYjIwNjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łącko 13 069.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łącko 13 069.00m2

budowlana · 13 069.00 m2 Działka na sprzedaż Łącko

9.99

1 310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łącko 13 069.00m2

Łącko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2M1LzAxYjFjNTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będargowo 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będargowo 3 000.00m2

budowlano-rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Będargowo

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Będargowo 3 000.00m2

Będargowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Płoty 900.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzU4LzAxYjA1ODM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drawsko Pomorskie 11 560.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drawsko Pomorskie 11 560.00m2

budowlana · 11 560.00 m2 Działka na sprzedaż Drawsko Pomorskie

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Drawsko Pomorskie 11 560.00m2

Drawsko Pomorskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2UxLzAxYWVlMTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziwnów 1 868.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 1 868.00m2

budowlana · 1 868.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Dziwnów 1 868.00m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzY2LzAxYWY2NjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobra 1 125.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobra 1 125.00m2

budowlana · 1 125.00 m2 Działka na sprzedaż Dobra

9.99

7 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dobra 1 125.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzU2LzAxYWY1NmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 21 107.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 21 107.00m2

inwestycyjna · 21 107.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Koszalin 21 107.00m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2U0LzAxYWNlNGYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 2 116.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 2 116.00m2

inwestycyjna · 2 116.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Darłowo 2 116.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2ExLzAxYWNhMTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 30 168.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 30 168.00m2

· 30 168.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

9.99

8 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Szczecin 30 168.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4LzIwLzAxYTgyMDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świnoujście 2 663.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świnoujście 2 663.00m2

inwestycyjna · 2 663.00 m2 Działka na sprzedaż Świnoujście

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świnoujście 2 663.00m2

Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0L2UwLzAxYTRlMDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy