zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Działka Białogard 935.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 935.00m2

budowlana · 935.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

90 830 złdo schowka

Dodaj do schowka

97 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 935.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 935.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 935.00m2

budowlana · 935.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

91 024 złdo schowka

Dodaj do schowka

97 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 935.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 1 479.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 1 479.00m2

budowlana · 1 479.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

114 025 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 1 479.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 1 366.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 1 366.00m2

budowlana · 1 366.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

114 386 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 1 366.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 2 052.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 2 052.00m2

budowlana · 2 052.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

142 855 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 2 052.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 797.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 797.00m2

budowlana · 797.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczecin 797.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Międzywodzie 15 936.00m2, działka na sprzedaż

Działka Międzywodzie 15 936.00m2

rekreacyjna · 15 936.00 m2 Działka na sprzedaż Międzywodzie

9.99

18 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 158 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Międzywodzie 15 936.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 2 495.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 2 495.00m2

ul. Polna budowlana · 2 495.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 2 495.00m2
Polna
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IwLzAxYjdiMDFkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sowno 7 419.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sowno 7 419.00m2

rolna · 7 419.00 m2 Działka na sprzedaż Sowno

9.99

38 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sowno 7 419.00m2

Sowno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 1 754.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 1 754.00m2

inwestycyjna · 1 754.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczecin 1 754.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 1 687.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 1 687.00m2

budowlana · 1 687.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczecin 1 687.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 1 119.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 1 119.00m2

budowlana · 1 119.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

brak oceny

108 706 złdo schowka

Dodaj do schowka

97 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Białogard 1 119.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 537.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 537.00m2

budowlana · 537.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczecin 537.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jezierzany 1 276.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 1 276.00m2

budowlana · 1 276.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

247 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Jezierzany 1 276.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tatów 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tatów 2 000.00m2

· 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Tatów

9.99

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Tatów 2 000.00m2

Tatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQ0LzAxYjM0NDE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mielno 1 411.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mielno 1 411.00m2

· 1 411.00 m2 Działka na sprzedaż Mielno

9.99

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Mielno 1 411.00m2

Mielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ZiLzAxYjdmYjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Porost 21 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Porost 21 200.00m2

· 21 200.00 m2 Działka na sprzedaż Porost

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Porost 21 200.00m2

Porost,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 738.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 738.00m2

os. Morskie, ul. Franciszkańska budowlana · 738.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

1

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
1
Działka Koszalin 738.00m2
Franciszkańska
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszkowo 2 038.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszkowo 2 038.00m2

budowlana · 2 038.00 m2 Działka na sprzedaż Warszkowo

brak oceny

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Warszkowo 2 038.00m2

Warszkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będzino 1 050.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będzino 1 050.00m2

budowlana · 1 050.00 m2 Działka na sprzedaż Będzino

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Będzino 1 050.00m2

Będzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 1 000.00m2

Rokosowo · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Koszalin 1 000.00m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jazy 27 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jazy 27 600.00m2

rolna · 27 600.00 m2 Działka na sprzedaż Jazy

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jazy 27 600.00m2

Jazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 494.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 494.00m2

ul. Bursztynowa · 494.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

9.99

493 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Koszalin 494.00m2
Bursztynowa
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylanka 4 713.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylanka 4 713.00m2

budowlano-rolna · 4 713.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylanka

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kobylanka 4 713.00m2

Kobylanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy