zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Działka Jezierzany 856.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 856.00m2

budowlana · 856.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jezierzany 856.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTM2XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jezierzany 979.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 979.00m2

budowlana · 979.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jezierzany 979.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTM1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jezierzany 695.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 695.00m2

budowlana · 695.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jezierzany 695.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTM0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jezierzany 877.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 877.00m2

budowlana · 877.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jezierzany 877.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTM3XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rusinowo 3 600.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y3LzAxYjRmNzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 171.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 171.00m2

budowlana · 1 171.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

234 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rusinowo 1 171.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2VmLzAxYWZlZjFiXzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 244.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 244.00m2

ul. ul. Sosnowa budowlana · 1 244.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

248 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Rusinowo 1 244.00m2
ul. Sosnowa
Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2VmLzAxYWZlZjFmXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mielno 1 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mielno 1 079.00m2

ul. Zielona budowlana · 1 079.00 m2 Działka na sprzedaż Mielno

9.99

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Mielno 1 079.00m2
Zielona
Mielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzlhLzAxYjI5YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świeszyno 1 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świeszyno 1 731.00m2

budowlana · 1 731.00 m2 Działka na sprzedaż Świeszyno

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świeszyno 1 731.00m2

Świeszyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFkLzAxYjQxZGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 2 519.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 2 519.00m2

ul. Rolna inwestycyjna · 2 519.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

9.99

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Koszalin 2 519.00m2
Rolna
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzg3LzAxYjY4NzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusko 1 302.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusko 1 302.00m2

budowlana · 1 302.00 m2 Działka na sprzedaż Rusko

9.99

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rusko 1 302.00m2

Rusko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 803.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 803.00m2

budowlana · 803.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Darłowo 803.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VkLzAxYjZlZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 329.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 329.00m2

ul. Hotelowa budowlana · 329.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Darłowo 329.00m2
Hotelowa
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg3LzAxYjg4N2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mielno 1 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mielno 1 058.00m2

ul. Zielona budowlana · 1 058.00 m2 Działka na sprzedaż Mielno

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Mielno 1 058.00m2
Zielona
Mielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzlhLzAxYjI5YTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miłogoszcz 107 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miłogoszcz 107 500.00m2

inwestycyjna · 107 500.00 m2 Działka na sprzedaż Miłogoszcz

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Miłogoszcz 107 500.00m2

Miłogoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzc4LzAxYjQ3OGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Domasławice 1 996.00m2, działka na sprzedaż

Działka Domasławice 1 996.00m2

budowlana · 1 996.00 m2 Działka na sprzedaż Domasławice

9.99

255 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Domasławice 1 996.00m2

Domasławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcyLzAxYjY3MjEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sławsko 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sławsko 12 000.00m2

rolna · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sławsko

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sławsko 12 000.00m2

Sławsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzJmLzAxYjgyZmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzchowo 64 630.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzchowo 64 630.00m2

· 64 630.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzchowo

9.99

3 499 714 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Wierzchowo 64 630.00m2

Wierzchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ViLzAxYjdlYmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koszalin 1 579.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koszalin 1 579.00m2

os. Jamno-Łabusz · 1 579.00 m2 Działka na sprzedaż Koszalin

9.99

49 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Koszalin 1 579.00m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białogard 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białogard 1 001.00m2

budowlana · 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Białogard

9.99

64 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Białogard 1 001.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzUzLzAxYjc1MzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siemczyno 20 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siemczyno 20 200.00m2

rolna · 20 200.00 m2 Działka na sprzedaż Siemczyno

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Siemczyno 20 200.00m2

Siemczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RjLzAxYjZkY2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kretomino 2 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kretomino 2 058.00m2

ul. Kościelna · 2 058.00 m2 Działka na sprzedaż Kretomino

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kretomino 2 058.00m2
Kościelna
Kretomino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzg3LzAxYjY4NzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będzino 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będzino 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Będzino

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Będzino 3 000.00m2

Będzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM1LzAxYjQzNTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będzino 3 461.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będzino 3 461.00m2

· 3 461.00 m2 Działka na sprzedaż Będzino

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Będzino 3 461.00m2

Będzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM1LzAxYjQzNTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy