zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Działka Ustronie Morskie 3 303.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustronie Morskie 3 303.00m2

budowlana · 3 303.00 m2 Działka na sprzedaż Ustronie Morskie

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ustronie Morskie 3 303.00m2

Ustronie Morskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E5LzAxYjVhOTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Złocieniec 146 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Złocieniec 146 500.00m2

rolna · 146 500.00 m2 Działka na sprzedaż Złocieniec

9.99

897 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Złocieniec 146 500.00m2

Złocieniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczecin 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczecin 600.00m2

Krzekowo-Bezrzecze/Krzekowo, ul. Żyzna budowlana · 600.00 m2 Działka na sprzedaż Szczecin

9.99

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 017 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Szczecin 600.00m2
Żyzna
Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przyjezierze 8 553.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przyjezierze 8 553.00m2

budowlana · 8 553.00 m2 Działka na sprzedaż Przyjezierze

9.99

949 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Przyjezierze 8 553.00m2

Przyjezierze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powidz 4 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powidz 4 700.00m2

· 4 700.00 m2 Działka na sprzedaż Powidz

9.99

49 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Powidz 4 700.00m2

Powidz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQ0LzAxYjM0NDE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bobrowiczki 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bobrowiczki 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bobrowiczki

9.99

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bobrowiczki 1 000.00m2

Bobrowiczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzg3LzAxYjQ4N2EzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sarbinowo 1 550.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sarbinowo 1 550.00m2

budowlana · 1 550.00 m2 Działka na sprzedaż Sarbinowo

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

380 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sarbinowo 1 550.00m2

Sarbinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzE5LzAxYjAxOTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 272.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 272.00m2

ul. Lotników Morskich rolna · 272.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

153 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 272.00m2
Lotników Morskich
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ZlLzAxYjdmZTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 000.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTI3XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 000.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTI2XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 008.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 008.00m2

budowlana · 1 008.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

227 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 008.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTI1XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 004.00m2

budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

226 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 004.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTI0XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 049.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 049.00m2

budowlana · 1 049.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

236 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 049.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTIwXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 059.00m2

budowlana · 1 059.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

237 433 złdo schowka

Dodaj do schowka

224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 059.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTFmXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jezierzany 797.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jezierzany 797.00m2

budowlana · 797.00 m2 Działka na sprzedaż Jezierzany

9.99

94 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jezierzany 797.00m2

Jezierzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FkLzAxYjRhZGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 200.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0MzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stare Bielice 1 039.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stare Bielice 1 039.00m2

· 1 039.00 m2 Działka na sprzedaż Stare Bielice

9.99

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Stare Bielice 1 039.00m2

Stare Bielice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 003.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 003.00m2

budowlana · 1 003.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

226 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 003.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTIzXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 079.00m2

budowlana · 1 079.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

243 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 079.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTFlXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 28 765.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 28 765.00m2

ul. A. Mickiewicza budowlana · 28 765.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Darłowo 28 765.00m2
A. Mickiewicza
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFiLzAxYjQxYjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 290.00m2

ul. mjr. H. Sucharskiego budowlana · 290.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

127 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Darłowo 290.00m2
mjr. H. Sucharskiego
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 002.00m2

budowlana · 1 002.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

225 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 002.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTI4XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 054.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 054.00m2

budowlana · 1 054.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 054.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTIxXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusinowo 1 037.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusinowo 1 037.00m2

budowlana · 1 037.00 m2 Działka na sprzedaż Rusinowo

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rusinowo 1 037.00m2

Rusinowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTIyXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy