zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 24

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Las 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Las 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Las

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Las 1 500.00m2

Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Las 23 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Las 23 200.00m2

budowlana · 23 200.00 m2 Działka na sprzedaż Las

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Las 23 200.00m2

Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Las 46 823.00m2, działka na sprzedaż

Działka Las 46 823.00m2

budowlana · 46 823.00 m2 Działka na sprzedaż Las

brak oceny

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Las 46 823.00m2

Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buczkowice 3 986.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buczkowice 3 986.00m2

budowlana · 3 986.00 m2 Działka na sprzedaż Buczkowice

brak oceny

797 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Buczkowice 3 986.00m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łódź 6 066.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łódź 6 066.00m2

Widzew budowlana · 6 066.00 m2 Działka na sprzedaż Łódź

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łódź 6 066.00m2

Łódź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2

budowlana · 3 350.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2

inwestycyjna · 3 350.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bielsko-Biała 3 350.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grzmiąca 23 427.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grzmiąca 23 427.00m2

rolna · 23 427.00 m2 Działka na sprzedaż Grzmiąca

9.99

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Grzmiąca 23 427.00m2

Grzmiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMWQ4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wrocław 3 580.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wrocław 3 580.00m2

Fabryczna/Jerzmanowo, ul. Żwirowa budowlana · 3 580.00 m2 Działka na sprzedaż Wrocław

9.99

660 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Wrocław 3 580.00m2
Żwirowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 200.00m2

ul. Warszawska budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bibice 1 200.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0Mzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 11 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 11 100.00m2

inwestycyjna · 11 100.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

brak oceny

2 998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maciejowice 11 100.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

budowlana · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmNhXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borek Wielki 1 298.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borek Wielki 1 298.00m2

budowlana · 1 298.00 m2 Działka na sprzedaż Borek Wielki

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Borek Wielki 1 298.00m2

Borek Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0ZmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lednica Górna 3 003.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lednica Górna 3 003.00m2

budowlana · 3 003.00 m2 Działka na sprzedaż Lednica Górna

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lednica Górna 3 003.00m2

Lednica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

rolna · 4 400.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

inna · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

· 1 071.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

15 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

budowlana · 3 058.00 m2 Działka na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 700.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 658.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Sporna budowlana · 1 658.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 658.00m2
Sporna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bodzanów 6 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bodzanów 6 650.00m2

budowlana · 6 650.00 m2 Działka na sprzedaż Bodzanów

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bodzanów 6 650.00m2

Bodzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maciejowice 1 300.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 000.00m2

Bieżanów-Prokocim/Rżąka, ul. Wielicka inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 3 000.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzesko 956.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzesko 956.00m2

ul. Królowej Jadwigi · 956.00 m2 Działka na sprzedaż Brzesko

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Brzesko 956.00m2
Królowej Jadwigi
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy