zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 23

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Smołdzino 602.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smołdzino 602.00m2

rekreacyjna · 602.00 m2 Działka na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Smołdzino 602.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sucha 13 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sucha 13 654.00m2

budowlana · 13 654.00 m2 Działka na sprzedaż Sucha

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sucha 13 654.00m2

Sucha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sucha 13 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sucha 13 654.00m2

budowlana · 13 654.00 m2 Działka na sprzedaż Sucha

brak oceny

464 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sucha 13 654.00m2

Sucha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustka 571.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustka 571.00m2

ul. Rumiankowa budowlana · 571.00 m2 Działka na sprzedaż Ustka

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 261 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Ustka 571.00m2
Rumiankowa
Ustka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brenna 25 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brenna 25 300.00m2

budowlana · 25 300.00 m2 Działka na sprzedaż Brenna

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brenna 25 300.00m2

Brenna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomczyn 3 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomczyn 3 058.00m2

budowlana · 3 058.00 m2 Działka na sprzedaż Słomczyn

brak oceny

841 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słomczyn 3 058.00m2

Słomczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bosutów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bosutów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bosutów

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bosutów 1 000.00m2

Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lusina 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lusina 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Lusina

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Lusina 1 300.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pszczółki 3 250.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pszczółki 3 250.00m2

ul. Polna budowlana · 3 250.00 m2 Działka na sprzedaż Pszczółki

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Pszczółki 3 250.00m2
Polna
Pszczółki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chwaszczyno 3 012.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwaszczyno 3 012.00m2

ul. Cicha budowlana · 3 012.00 m2 Działka na sprzedaż Chwaszczyno

brak oceny

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Chwaszczyno 3 012.00m2
Cicha
Chwaszczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sokolniki 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sokolniki 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sokolniki

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sokolniki 3 000.00m2

Sokolniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielenica 40 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielenica 40 800.00m2

budowlano-rolna · 40 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielenica

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielenica 40 800.00m2

Zielenica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RhLzAxYjZkYThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 1 040.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 1 040.00m2

budowlana · 1 040.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

162 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

156 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Darłowo 1 040.00m2

Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzc3LzAxYjM3NzAzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Darłowo 349.00m2, działka na sprzedaż

Działka Darłowo 349.00m2

ul. Lotników Morskich rolna · 349.00 m2 Działka na sprzedaż Darłowo

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Darłowo 349.00m2
Lotników Morskich
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E3LzAxYjVhN2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radostowo 3 853.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radostowo 3 853.00m2

rekreacyjna · 3 853.00 m2 Działka na sprzedaż Radostowo

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radostowo 3 853.00m2

Radostowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 2 260.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 2 260.00m2

· 2 260.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Namysłów 2 260.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 3 015.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 3 015.00m2

· 3 015.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Namysłów 3 015.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czadrów 2 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czadrów 2 600.00m2

budowlana · 2 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czadrów

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czadrów 2 600.00m2

Czadrów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5NzdhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świerki 5 312.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świerki 5 312.00m2

· 5 312.00 m2 Działka na sprzedaż Świerki

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świerki 5 312.00m2

Świerki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Januszowice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Januszowice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Januszowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Januszowice 1 000.00m2

Januszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 123.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 123.00m2

budowlana · 1 123.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 123.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sierockie 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sierockie 500.00m2

budowlana · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Sierockie

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Sierockie 500.00m2

Sierockie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sierockie 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sierockie 500.00m2

budowlana · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Sierockie

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Sierockie 500.00m2

Sierockie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Las 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Las 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Las

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Las 3 000.00m2

Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy