zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 22

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Radęcin 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radęcin 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Radęcin

brak oceny

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Radęcin 1 700.00m2

Radęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0Zjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mieruniszki 726.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mieruniszki 726.00m2

inna · 726.00 m2 Działka na sprzedaż Mieruniszki

brak oceny

374 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mieruniszki 726.00m2

Mieruniszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0Zjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lewin Brzeski 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lewin Brzeski 1 000.00m2

rekreacyjna · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Lewin Brzeski

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lewin Brzeski 1 000.00m2

Lewin Brzeski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Werbkowice 18 186.00m2, działka na sprzedaż

Działka Werbkowice 18 186.00m2

budowlana · 18 186.00 m2 Działka na sprzedaż Werbkowice

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Werbkowice 18 186.00m2

Werbkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Malbork 17 613.00m2, działka na sprzedaż

Działka Malbork 17 613.00m2

budowlana · 17 613.00 m2 Działka na sprzedaż Malbork

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Malbork 17 613.00m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leźno 5 544.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leźno 5 544.00m2

budowlana · 5 544.00 m2 Działka na sprzedaż Leźno

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

124 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Leźno 5 544.00m2

Leźno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żukowo 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żukowo 1 004.00m2

budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Żukowo

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Żukowo 1 004.00m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borzestowska Huta 1 011.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borzestowska Huta 1 011.00m2

budowlana · 1 011.00 m2 Działka na sprzedaż Borzestowska Huta

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Borzestowska Huta 1 011.00m2

Borzestowska Huta,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skarszewy 39 374.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skarszewy 39 374.00m2

budowlana · 39 374.00 m2 Działka na sprzedaż Skarszewy

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skarszewy 39 374.00m2

Skarszewy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Juszkowo 866.00m2, działka na sprzedaż

Działka Juszkowo 866.00m2

inwestycyjna · 866.00 m2 Działka na sprzedaż Juszkowo

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Juszkowo 866.00m2

Juszkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0Zjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chwaszczyno 986.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwaszczyno 986.00m2

ul. Wiczlińska rolna · 986.00 m2 Działka na sprzedaż Chwaszczyno

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Chwaszczyno 986.00m2
Wiczlińska
Chwaszczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lubkowo 1 583.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lubkowo 1 583.00m2

budowlana · 1 583.00 m2 Działka na sprzedaż Lubkowo

9.99

399 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lubkowo 1 583.00m2

Lubkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbrowa Chotomowska 1 508.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbrowa Chotomowska 1 508.00m2

ul. Lipowa budowlana · 1 508.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbrowa Chotomowska

brak oceny

563 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Dąbrowa Chotomowska 1 508.00m2
Lipowa
Dąbrowa Chotomowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 543.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 543.00m2

ul. Domaszowska · 543.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 543.00m2
Domaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVjLzAxYjU1Yzg2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świnoujście 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świnoujście 1 000.00m2

Przytór-Łunowo/Łunowo budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Świnoujście

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świnoujście 1 000.00m2

Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciche 925.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciche 925.00m2

budowlana · 925.00 m2 Działka na sprzedaż Ciche

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ciche 925.00m2

Ciche,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0NzdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ublik 4 725.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ublik 4 725.00m2

budowlana · 4 725.00 m2 Działka na sprzedaż Ublik

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ublik 4 725.00m2

Ublik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 035.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 035.00m2

budowlana · 4 035.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

363 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 035.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czerwienne 1 134.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czerwienne 1 134.00m2

budowlana · 1 134.00 m2 Działka na sprzedaż Czerwienne

9.99

379 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czerwienne 1 134.00m2

Czerwienne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skoczów 12 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skoczów 12 100.00m2

budowlana · 12 100.00 m2 Działka na sprzedaż Skoczów

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skoczów 12 100.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rogoż 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rogoż 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rogoż

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rogoż 1 000.00m2

Rogoż,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mysłowice 1 250.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mysłowice 1 250.00m2

budowlana · 1 250.00 m2 Działka na sprzedaż Mysłowice

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Mysłowice 1 250.00m2

Mysłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niemierze 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niemierze 1 070.00m2

budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Niemierze

brak oceny

79 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Niemierze 1 070.00m2

Niemierze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczepanowice 4 138.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczepanowice 4 138.00m2

inna · 4 138.00 m2 Działka na sprzedaż Szczepanowice

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szczepanowice 4 138.00m2

Szczepanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy