zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 8

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Rudno 2 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 2 013.00m2

budowlana · 2 013.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 2 013.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 1 030.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 1 030.00m2

budowlana · 1 030.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 1 030.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grębynice 5 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grębynice 5 600.00m2

rolna · 5 600.00 m2 Działka na sprzedaż Grębynice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grębynice 5 600.00m2

Grębynice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 900.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żerkowice 9 915.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żerkowice 9 915.00m2

budowlana · 9 915.00 m2 Działka na sprzedaż Żerkowice

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Żerkowice 9 915.00m2

Żerkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 200.00m2

Celiny budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

132 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 1 200.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 2 300.00m2

Celiny budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 2 300.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 491.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 491.00m2

budowlana · 2 491.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 491.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 3 543.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 3 543.00m2

budowlana · 3 543.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 3 543.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bolechowice 1 300.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2

budowlana · 5 720.00 m2 Działka na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sadowie 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sadowie 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sadowie

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sadowie 1 000.00m2

Sadowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 6 198.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 6 198.00m2

budowlana · 6 198.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 6 198.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 2 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 2 100.00m2

budowlana · 2 100.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 2 100.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 400.00m2

rekreacyjna · 400.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

58 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gaj 400.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 3 000.00m2

ul. Widokowa budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Zelków 3 000.00m2
Widokowa
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 064.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 064.00m2

budowlana · 1 064.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 064.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 1 200.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 5 700.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raciborowice 5 903.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raciborowice 5 903.00m2

inwestycyjna · 5 903.00 m2 Działka na sprzedaż Raciborowice

brak oceny

2 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raciborowice 5 903.00m2

Raciborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 800.00m2

budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 800.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 2 249.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 2 249.00m2

inwestycyjna · 2 249.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce 2 249.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 64 182.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 64 182.00m2

inwestycyjna · 64 182.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

12 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

192 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 64 182.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2

budowlana · 870.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

brak oceny

348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy