zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 729.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 729.00m2

Podgórze, ul. Pana Tadeusza inwestycyjna · 729.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 729.00m2
Pana Tadeusza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 7 243.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 243.00m2

Dębniki/Skotniki rolna · 7 243.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 7 243.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWY4XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 646.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 646.00m2

Prądnik Biały/Witkowice budowlana · 2 646.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 111 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 646.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 643.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 643.00m2

Podgórze budowlana · 643.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 643.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2Zjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 289.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 289.00m2

Nowa Huta/Kościelniki budowlano-rolna · 3 289.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 3 289.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 950.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice budowlana · 950.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 950.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 784.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 784.00m2

Dębniki/Skotniki · 8 784.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

3 074 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kraków 8 784.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc3LzAxYjc3NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 000.00m2

Zwierzyniec/Bielany · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kraków 2 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 7 584.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 584.00m2

Prądnik Biały/Bronowice Wielkie budowlana · 7 584.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

12 513 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 7 584.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. gen. J. Karcza budowlana · 704.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 11 673.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 11 673.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 11 673.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

17 509 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 11 673.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 54 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 54 094.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 54 094.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

69 303 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 54 094.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 000.00m2

Prądnik Czerwony budowlana · 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 4 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 309.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 309.00m2

Bronowice, ul. Balicka budowlana · 1 309.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 309.00m2
Balicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 840.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 840.00m2

Podgórze, ul. Bagrowa budowlana · 3 840.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

21 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 469 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kraków 3 840.00m2
Bagrowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 526.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 526.00m2

Nowa Huta budowlana · 10 526.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 10 526.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 700.00m2

Prądnik Biały/Tonie budowlana · 4 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 4 700.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 637.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 637.00m2

Prądnik Biały/Witkowice budowlana · 1 637.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

916 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 1 637.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 306.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 306.00m2

Czyżyny/Łęg budowlana · 3 306.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

3 228 970 złdo schowka

Dodaj do schowka

977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 3 306.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 576.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 576.00m2

Czyżyny/Łęg budowlana · 2 576.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 516 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 2 576.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 433.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 433.00m2

Czyżyny/Łęg inna · 8 433.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

6 476 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 8 433.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 290.00m2

Czyżyny/Łęg budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

736 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 1 290.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 700.00m2

Prądnik Biały/Witkowice budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 700.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy