zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 806.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 806.00m2

Prądnik Biały/Tonie budowlana · 806.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

887 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 806.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 893.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 893.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi budowlana · 893.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 893.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMzLzAxYjkzM2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 200.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. S. Pronia rolna · 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 2 200.00m2
S. Pronia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 313.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 313.00m2

Nowa Huta budowlana · 6 313.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 6 313.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 199.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 1 199.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 200.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 1 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 194.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 194.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 194.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

171 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 3 194.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 714.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 714.00m2

budowlana · 4 714.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 4 714.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 986.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 986.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Wadów, ul. Wadowska budowlana · 986.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 986.00m2
Wadowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 917.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 917.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Wadów, ul. Glinik budowlana · 917.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 917.00m2
Glinik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 950.00m2

Nowa Huta/Kościelniki rolna · 5 950.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 5 950.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4Nzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 400.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 1 400.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 335.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 335.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema inwestycyjna · 2 335.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

11 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 2 335.00m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk4LzAxYjc5OGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 538.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 538.00m2

Podgórze/Rybitwy, ul. Rączna budowlana · 3 538.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

820 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 3 538.00m2
Rączna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 223.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 223.00m2

Swoszowice, ul. R. Żelazowskiego budowlana · 1 223.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 223.00m2
R. Żelazowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 620.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 620.00m2

Nowa Huta/Kościelniki rolna · 5 620.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 5 620.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 255.00m2

Swoszowice/Opatkowice budowlana · 6 255.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 6 255.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 658.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Sporna budowlana · 1 658.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 658.00m2
Sporna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 000.00m2

Bieżanów-Prokocim/Rżąka, ul. Wielicka inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 3 000.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 503.00m2

Podgórze Duchackie, ul. Monterska inwestycyjna · 503.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 531 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 503.00m2
Monterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 254.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 254.00m2

Grzegórzki, ul. L. Idzikowskiego · 254.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 254.00m2
L. Idzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 745.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 745.00m2

Podgórze inwestycyjna · 745.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 745.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 490.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 4 490.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 960.00m2

Swoszowice/Rajsko, ul. Nad Fosą · 2 960.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Kraków 2 960.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy