zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, Swoszowice - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 7 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 800.00m2

Swoszowice, ul. J. Warszewicza budowlana · 7 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 7 800.00m2
J. Warszewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 678.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 678.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 3 678.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 3 678.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 400.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 1 400.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 223.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 223.00m2

Swoszowice, ul. R. Żelazowskiego budowlana · 1 223.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 223.00m2
R. Żelazowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 255.00m2

Swoszowice/Opatkowice budowlana · 6 255.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 6 255.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 490.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 4 490.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 960.00m2

Swoszowice/Rajsko, ul. Nad Fosą · 2 960.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Kraków 2 960.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 628.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 628.00m2

Swoszowice/Zbydniowice, ul. S. Gołąba budowlana · 628.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 628.00m2
S. Gołąba
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTI4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 200.00m2

Swoszowice budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 4 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 086.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 086.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 5 086.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 5 086.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQxLzAxYjg0MTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 800.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

624 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 800.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 600.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 1 600.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 340.00m2

Swoszowice/Kosocice budowlana · 1 340.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 1 340.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 286.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 286.00m2

Swoszowice/Zbydniowice, ul. Zbydniowicka rolna · 4 286.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 4 286.00m2
Zbydniowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwMzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 151.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 151.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 1 151.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

755 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 1 151.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 117.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 117.00m2

Swoszowice, ul. K. Jelskiego budowlana · 1 117.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 1 117.00m2
K. Jelskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc5LzAxYjU3OWU2XzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 258.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 258.00m2

Swoszowice/Wróblowice, ul. M. Krzyżańskiego budowlana · 1 258.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

754 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 1 258.00m2
M. Krzyżańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzQ1LzAxYjQ0NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 136.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 136.00m2

Swoszowice/Jugowice budowlana · 2 136.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 2 136.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4LzJiLzAxOTgyYjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Działki na sprzedaż Kraków Swoszowice
Jeżeli mamy w planach zakup działki w Krakowie bądź w okolicach Krakowa, warto spieszyć się z podjęciem tej decyzji. Kraków sukcesywnie rozrasta się, a sprzedaż działek rolnych oraz działek budowlanych cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i osób prywatnych, co powoduje stały wzrost cen rynkowych. Atrakcyjność działek pod Krakowem wynika przede wszystkim z ich bliskiej odległości od miasta oraz walorów krajobrazowych. Tereny zielone, dostęp do drogi asfaltowej (publicznej) i korzystne połączenie z centrum Krakowa to najbardziej pożądane kryteria przy wyborze działki budowlanej czy rolno-budowlanej.

Deweloperzy