zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 000.00m2

Bieżanów-Prokocim/Rżąka, ul. Wielicka inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 3 000.00m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 503.00m2

Podgórze Duchackie, ul. Monterska inwestycyjna · 503.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 531 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 503.00m2
Monterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 254.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 254.00m2

Grzegórzki, ul. L. Idzikowskiego · 254.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 846 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 254.00m2
L. Idzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 745.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 745.00m2

Podgórze inwestycyjna · 745.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 745.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 490.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 4 490.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 960.00m2

Swoszowice/Rajsko, ul. Nad Fosą · 2 960.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Kraków 2 960.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 150.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Rakuś budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 150.00m2
Rakuś
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 650.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie budowlana · 1 650.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 650.00m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 754.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 754.00m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Klasztorna budowlana · 1 754.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 1 754.00m2
Klasztorna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 004.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. ks. K. Figlewicza budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 004.00m2
ks. K. Figlewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 667.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 667.00m2

Dębniki/Skotniki budowlana · 667.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 667.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 788.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 788.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. Polskich budowlana · 6 788.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 6 788.00m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 536.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 536.00m2

Nowa Huta budowlana · 5 536.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 5 536.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 352.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 352.00m2

Nowa Huta, ul. Pysocice budowlana · 8 352.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 8 352.00m2
Pysocice
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 390.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 390.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 390.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 390.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 372.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 372.00m2

Nowa Huta budowlana · 2 372.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 372.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 625.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 625.00m2

Nowa Huta rolna · 2 625.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

38 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 625.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 573.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 573.00m2

Nowa Huta rolna · 3 573.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

178 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 573.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 454.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 454.00m2

Nowa Huta rolna · 2 454.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

85 890 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 454.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 168.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 168.00m2

Nowa Huta rolna · 4 168.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

250 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 4 168.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 787.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 787.00m2

Nowa Huta rolna · 3 787.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

208 285 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 787.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 120.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 120.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

842 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 829.00m2

Nowa Huta budowlana · 2 829.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 829.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 657.00m2

Nowa Huta budowlana · 5 657.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 5 657.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Działki na sprzedaż Kraków
Jeżeli mamy w planach zakup działki w Krakowie bądź w okolicach Krakowa, warto spieszyć się z podjęciem tej decyzji. Kraków sukcesywnie rozrasta się, a sprzedaż działek rolnych oraz działek budowlanych cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i osób prywatnych, co powoduje stały wzrost cen rynkowych. Atrakcyjność działek pod Krakowem wynika przede wszystkim z ich bliskiej odległości od miasta oraz walorów krajobrazowych. Tereny zielone, dostęp do drogi asfaltowej (publicznej) i korzystne połączenie z centrum Krakowa to najbardziej pożądane kryteria przy wyborze działki budowlanej czy rolno-budowlanej.

Deweloperzy