zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Zaskale 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zaskale 230.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 11 000 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Zaskale

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zaskale 230.00m2

Zaskale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przyłęczek 200.90m2, dom na sprzedaż

Dom Przyłęczek 200.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 820 m2 · 200.90 m2 Dom na sprzedaż Przyłęczek

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przyłęczek 200.90m2

Przyłęczek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Istebna 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Istebna 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 237 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Istebna

9.99

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Istebna 260.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTY5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszana 45.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszana 45.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 158 m2 · 45.00 m2 Dom na sprzedaż Mszana

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mszana 45.00m2

Mszana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkxLzAxYjg5MTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Purda 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Purda 110.00m2

działka: 1 721 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Purda

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Purda 110.00m2

Purda,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nieciszów 119.20m2, dom na sprzedaż

Dom Nieciszów 119.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 182 m2 · 119.20 m2 Dom na sprzedaż Nieciszów

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Nieciszów 119.20m2

Nieciszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Namysłów 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Namysłów 114.00m2

ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 5 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Namysłów

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 693 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Namysłów 114.00m2
Braterska
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smogorzów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smogorzów 240.00m2

ul. Cicha zab. wolnostojąca · działka: 7 200 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Smogorzów

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 746 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Smogorzów 240.00m2
Cicha
Smogorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ligota 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ligota 172.00m2

działka: 714 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Ligota

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 523 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ligota 172.00m2

Ligota,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowie 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowie 270.00m2

działka: 4 905 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowie

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowie 270.00m2

Bukowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 156.00m2

działka: 23 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 156.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 178.00m2

działka: 1 831 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 178.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Namysłów 167.00m2, dom na sprzedaż

Dom Namysłów 167.00m2

ul. I. Krasickiego zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 167.00 m2 Dom na sprzedaż Namysłów

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Namysłów 167.00m2
I. Krasickiego
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Świerczów 309.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Świerczów 309.00m2

działka: 1 440 m2 · 309.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Świerczów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 589 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Świerczów 309.00m2

gm. Świerczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy