zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 1

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Sady 1 786.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sady 1 786.00m2

· 1 786.00 m2 Działka na sprzedaż Sady

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Sady 1 786.00m2

Sady,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wylezin 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wylezin 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Wylezin

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

92 %
92 %
9.99
Działka Wylezin 926.00m2

Wylezin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRiLzAxYjM0YjEzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

brak oceny

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Działka Siepraw 3 200.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzA0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszewo 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszewo 1 070.00m2

budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszewo

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Skrzeszewo 1 070.00m2

Skrzeszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piaseczno 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piaseczno 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Piaseczno

9.99

2 439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Piaseczno 1 900.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

budowlana · 1 079.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Prażmów

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

Nowy Prażmów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jadów 2 285.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jadów 2 285.00m2

budowlana · 2 285.00 m2 Działka na sprzedaż Jadów

9.99

206 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jadów 2 285.00m2

Jadów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chwalęcice 1 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwalęcice 1 310.00m2

budowlana · 1 310.00 m2 Działka na sprzedaż Chwalęcice

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chwalęcice 1 310.00m2

Chwalęcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Różanki 2 231.00m2, działka na sprzedaż

Działka Różanki 2 231.00m2

budowlana · 2 231.00 m2 Działka na sprzedaż Różanki

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Różanki 2 231.00m2

Różanki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jenin 44 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jenin 44 900.00m2

budowlana · 44 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jenin

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jenin 44 900.00m2

Jenin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobrojewo 3 553.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobrojewo 3 553.00m2

· 3 553.00 m2 Działka na sprzedaż Dobrojewo

brak oceny

79 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobrojewo 3 553.00m2

Dobrojewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baczyna 1 564.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baczyna 1 564.00m2

budowlana · 1 564.00 m2 Działka na sprzedaż Baczyna

brak oceny

99 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Baczyna 1 564.00m2

Baczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karkoszów 28 160.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karkoszów 28 160.00m2

inwestycyjna · 28 160.00 m2 Działka na sprzedaż Karkoszów

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Karkoszów 28 160.00m2

Karkoszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radachów 1 666.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radachów 1 666.00m2

budowlana · 1 666.00 m2 Działka na sprzedaż Radachów

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Radachów 1 666.00m2

Radachów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolemin 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolemin 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bolemin

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bolemin 3 000.00m2

Bolemin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karnin 1 178.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karnin 1 178.00m2

· 1 178.00 m2 Działka na sprzedaż Karnin

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Karnin 1 178.00m2

Karnin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słubice 968.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słubice 968.00m2

budowlana · 968.00 m2 Działka na sprzedaż Słubice

brak oceny

187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

193 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Słubice 968.00m2

Słubice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lemierzyce 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lemierzyce 10 000.00m2

· 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Lemierzyce

brak oceny

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lemierzyce 10 000.00m2

Lemierzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górzyska 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górzyska 3 900.00m2

rolna · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Górzyska

brak oceny

16 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górzyska 3 900.00m2

Górzyska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zwierzyn 3 203.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zwierzyn 3 203.00m2

budowlana · 3 203.00 m2 Działka na sprzedaż Zwierzyn

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zwierzyn 3 203.00m2

Zwierzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

· 1 263.00 m2 Działka na sprzedaż Osiedle Poznańskie

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

Osiedle Poznańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Janczewo 1 156.00m2, działka na sprzedaż

Działka Janczewo 1 156.00m2

budowlana · 1 156.00 m2 Działka na sprzedaż Janczewo

brak oceny

89 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Janczewo 1 156.00m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 700.00m2

Wawer/Radość, ul. Zasadowa budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Warszawa 700.00m2
Zasadowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada Nowa 625.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada Nowa 625.00m2

· 625.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada Nowa

9.99

25 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Zawada Nowa 625.00m2

Zawada Nowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FkLzAxYjRhZGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy