zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielicki, - Strona 4

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki

Sortuj:
Dom Wieliczka 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 240.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 628 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 240.00m2
Willowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 280 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 158.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 158.00m2

ul. Pociągów Pancernych zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 158.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 158.00m2
Pociągów Pancernych
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzUwXzJiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 294.60m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 294.60m2

ul. Modrzewiowa zab. wolnostojąca · działka: 18 m2 · 294.60 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 294.60m2
Modrzewiowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 90.00m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 90.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDdhXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 132.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 132.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 132.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 132.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 10 000 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 135.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZDA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 130.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 147.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 147.50m2

Grabówki zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 147.50 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 147.50m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 173.00m2

ul. Pociągów Pancernych zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 173.00m2
Pociągów Pancernych
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 105.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDk0XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 105.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkyXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Targowisko 105.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkzXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 94.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhY2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łężkowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łężkowice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Łężkowice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łężkowice 100.00m2

Łężkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM5XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 100.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM4XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM3XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 144.00m2

zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 144.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2UxLzAxYjRlMTIzXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 144.00m2

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 144.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 101.54m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 101.54m2

ul. Błonie zab. bliźniacza · działka: 405 m2 · 101.54 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 101.54m2
Błonie
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I4LzAxYjhiODY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przebieczany 188.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przebieczany 188.00m2

działka: 908 m2 · 188.00 m2 Dom na sprzedaż Przebieczany

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przebieczany 188.00m2

Przebieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I4LzAxYjhiODQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy