zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielicki, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki

Sortuj:
Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

9.99

1 660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1M2Y0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodkowice 219.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodkowice 219.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 400 m2 · 219.00 m2 Dom na sprzedaż Grodkowice

brak oceny

1 508 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodkowice 219.00m2

Grodkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 282.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 282.00m2

ul. S. Roweckiego zab. wolnostojąca · działka: 712 m2 · 282.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 282.00m2
S. Roweckiego
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 234.93m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 234.93m2

al. Dębowa zab. wolnostojąca · działka: 390 m2 · 234.93 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 234.93m2
Dębowa
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 250.00m2

działka: 6 700 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 250.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 67.70m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 67.70m2

Boryczów działka: 167 m2 · 67.70 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 67.70m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 775.20m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 775.20m2

ul. J. Kochanowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 171 m2 · 775.20 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

3 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 775.20m2
J. Kochanowskiego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 180.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ1XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ0XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sygneczów 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sygneczów 109.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 822 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Sygneczów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sygneczów 109.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMzXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 125.43m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 125.43m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 125.43 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa

brak oceny

1 198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa 125.43m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 169.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.60m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.60m2

Boryczów, ul. Wielicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 100.60 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 439 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 100.60m2
Wielicka
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2MzY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przebieczany 236.03m2, dom na sprzedaż

Dom Przebieczany 236.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 236.03 m2 Dom na sprzedaż Przebieczany

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przebieczany 236.03m2

Przebieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przebieczany 203.68m2, dom na sprzedaż

Dom Przebieczany 203.68m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 203.68 m2 Dom na sprzedaż Przebieczany

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 744 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przebieczany 203.68m2

Przebieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

zab. wolnostojąca · działka: 277 m2 · 141.14 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 285.80m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 285.80m2

ul. A. Grottgera zab. wolnostojąca · działka: 955 m2 · 285.80 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 285.80m2
A. Grottgera
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarnochowice 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarnochowice 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarnochowice 620.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 220.00m2

os. Krzyszkowice, ul. Modrzewiowa działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 220.00m2
Modrzewiowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 83.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 83.00m2

ul. Krzyszkowicka zab. bliźniacza · działka: 586 m2 · 83.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 83.00m2
Krzyszkowicka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kokotów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kokotów 184.00m2

zab. bliźniacza · działka: 833 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Kokotów

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kokotów 184.00m2

Kokotów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawlikowice 125.47m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 125.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 751 m2 · 125.47 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pawlikowice 125.47m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Targowisko 160.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy