zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielicki, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki

Sortuj:
Dom Łazany 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 90.00m2

działka: 19 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazany 90.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 410 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grajów 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grajów 250.00m2

działka: 7 316 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Grajów

brak oceny

1 770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grajów 250.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 101.54m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 101.54m2

ul. Błonie zab. bliźniacza · działka: 405 m2 · 101.54 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 101.54m2
Błonie
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cichawa 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cichawa 129.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Cichawa

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cichawa 129.00m2

Cichawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2

działka: 685 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trąbki 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trąbki 104.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Trąbki

brak oceny

779 034 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 491 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trąbki 104.00m2

Trąbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 138.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 138.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 208.00m2

ul. Kosiby zab. bliźniacza · działka: 1 500 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 208.00m2
Kosiby
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzY3LzAxYjc2NzJkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawlikowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 220.00m2

działka: 1 600 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pawlikowice 220.00m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułków 242.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 242.00m2

działka: 1 700 m2 · 242.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułków 242.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 313.82m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 313.82m2

os. Lekarka zab. wolnostojąca · działka: 490 m2 · 313.82 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 313.82m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłaj 250.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jankówka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jankówka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Jankówka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jankówka 415.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 415.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarnochowice 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarnochowice 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarnochowice 620.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 236.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 236.00m2

ul. Czubinów zab. wolnostojąca · działka: 1 m2 · 236.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 236.00m2
Czubinów
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułków 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 110.00m2

zab. szeregowa · działka: 131 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sułków 110.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 83.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 83.00m2

ul. Krzyszkowicka zab. bliźniacza · działka: 586 m2 · 83.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 83.00m2
Krzyszkowicka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kokotów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kokotów 184.00m2

zab. bliźniacza · działka: 833 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Kokotów

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kokotów 184.00m2

Kokotów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawlikowice 125.47m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 125.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 751 m2 · 125.47 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pawlikowice 125.47m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy