zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielicki, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki

Sortuj:
Dom Targowisko 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Targowisko 160.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazany 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 579 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazany 149.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 200.00m2

ul. Droga Królewska zab. wolnostojąca · działka: 683 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 200.00m2
Droga Królewska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWNlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siercza 339.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siercza 339.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 339.00 m2 Dom na sprzedaż Siercza

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siercza 339.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 246.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 246.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 246.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 246.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sławkowice 107.25m2, dom na sprzedaż

Dom Sławkowice 107.25m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 107.25 m2 Dom na sprzedaż Sławkowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sławkowice 107.25m2

Sławkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 94.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłaj 94.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 120.90m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 120.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 425 m2 · 120.90 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 120.90m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mietniów 120.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mietniów 120.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 425 m2 · 120.90 m2 Dom na sprzedaż Mietniów

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mietniów 120.90m2

Mietniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 216.55m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 216.55m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 216.55 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 216.55m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 196.80m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 196.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 851 m2 · 196.80 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 196.80m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 559 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2VlXzI5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 186.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 186.00m2

działka: 850 m2 · 186.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 186.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siercza 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siercza 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 400 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Siercza

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siercza 200.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 130.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEyLzAxYmExMjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 213.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 213.00m2

ul. Magnolii zab. wolnostojąca · działka: 801 m2 · 213.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 213.00m2
Magnolii
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWY3XzI5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. bliźniacza · działka: 583 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 158.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 158.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 158.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 158.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzE3XzIxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kokotów 158.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kokotów 158.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 158.00 m2 Dom na sprzedaż Kokotów

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kokotów 158.00m2

Kokotów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzE2XzIxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzków 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzków 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 540 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Gorzków

9.99

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gorzków 192.00m2

Gorzków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzegi 178.36m2, dom na sprzedaż

Dom Brzegi 178.36m2

zab. wolnostojąca · działka: 761 m2 · 178.36 m2 Dom na sprzedaż Brzegi

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brzegi 178.36m2

Brzegi,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGRlXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdów 74.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdów 74.00m2

działka: 1 200 m2 · 74.00 m2 Dom na sprzedaż Gdów

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gdów 74.00m2

Gdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy