zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 9

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Borówna 750.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borówna 750.00m2

działka: 7 800 m2 · 750.00 m2 Dom na sprzedaż Borówna

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borówna 750.00m2

Borówna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxN2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łyszkowice 220.20m2, dom na sprzedaż

Dom Łyszkowice 220.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 220.20 m2 Dom na sprzedaż Łyszkowice

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łyszkowice 220.20m2

Łyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarnów 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarnów 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Tarnów

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tarnów 106.00m2

Tarnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Biecz 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Biecz 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Biecz

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Biecz 106.00m2

Biecz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorlice 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorlice 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Gorlice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorlice 106.00m2

Gorlice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Sącz 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Sącz 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Sącz

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Sącz 106.00m2

Nowy Sącz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Wieś 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Wieś 76.00m2

działka: 6 004 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowa Wieś 76.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 125.43m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 125.43m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 125.43 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa

brak oceny

1 198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa 125.43m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 121.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 121.62m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 385 m2 · 121.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 121.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 104.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 266 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 646 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 827 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 104.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zborowice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zborowice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zborowice

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 492 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zborowice 120.00m2

Zborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 361.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 361.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 3 100 m2 · 361.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 361.00m2
Krakowska
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłaj 250.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 129.20m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 129.20m2

Dębniki zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 129.20 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 129.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0N2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skrzydlna 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skrzydlna 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 952 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Skrzydlna

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skrzydlna 150.00m2

Skrzydlna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 216.92m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 216.92m2

zab. wolnostojąca · działka: 980 m2 · 216.92 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czernichów 216.92m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 221.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 221.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 538 m2 · 221.00 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 221.00m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jankówka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jankówka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Jankówka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jankówka 415.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 415.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 145.81m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 145.81m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 145.81 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 145.81m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 243.00m2

zab. bliźniacza · działka: 649 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 243.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górna Wieś 119.85m2, dom na sprzedaż

Dom Górna Wieś 119.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 119.85 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 592 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Górna Wieś 119.85m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Goszyce 142.85m2, dom na sprzedaż

Dom Goszyce 142.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 617 m2 · 142.85 m2 Dom na sprzedaż Goszyce

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Goszyce 142.85m2

Goszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Goszyce 125.33m2, dom na sprzedaż

Dom Goszyce 125.33m2

zab. wolnostojąca · działka: 474 m2 · 125.33 m2 Dom na sprzedaż Goszyce

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Goszyce 125.33m2

Goszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy