zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 10

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Bańska WyĹźna 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bańska WyĹźna 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 060 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Bańska WyĹźna

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bańska WyĹźna 150.00m2

Bańska WyĹźna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Targ 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Targ 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 443 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Targ 300.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowska Wola 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowska Wola 166.00m2

działka: 13 000 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowska Wola

brak oceny

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowska Wola 166.00m2

Bukowska Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarnochowice 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarnochowice 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarnochowice 620.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 364.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 364.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Promienistych działka: 640 m2 · 364.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 364.00m2
Promienistych
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bęczyn 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bęczyn 114.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Bęczyn

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bęczyn 114.00m2

Bęczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 254.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 250 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osieczany 254.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzysztoforzyce 102.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzysztoforzyce 102.00m2

zab. szeregowa · działka: 435 m2 · 102.00 m2 Dom na sprzedaż Krzysztoforzyce

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzysztoforzyce 102.00m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Bieżanowska zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 180.00m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzY0LzAxYjY2NDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszowice 140.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzliLzAxYjY5YjhkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. T. Ważewskiego działka: 2 000 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 300.00m2
T. Ważewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1NzU1XzM0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Lubocza, ul. Lubocka zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 120.00m2
Lubocka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 240.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 240.00m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDU4XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Wróblowice zab. wolnostojąca · działka: 966 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 243.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 243.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 250.00m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 250.00m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Szlachecka 255.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Szlachecka 255.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 255.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Szlachecka

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Szlachecka 255.00m2

Dąbrowa Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 722 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

1 055 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 155.00m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kończyce 156.68m2, dom na sprzedaż

Dom Kończyce 156.68m2

zab. wolnostojąca · działka: 591 m2 · 156.68 m2 Dom na sprzedaż Kończyce

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kończyce 156.68m2

Kończyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 578.72m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 578.72m2

działka: 2 500 m2 · 578.72 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 578.72m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 236.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 236.00m2

ul. Czubinów zab. wolnostojąca · działka: 1 m2 · 236.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 236.00m2
Czubinów
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 168.00m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy