zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 20

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 131.63m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 131.63m2

Dębniki/Kobierzyn zab. bliźniacza · działka: 700 m2 · 131.63 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 347 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 131.63m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 110.70m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 110.70m2

zab. bliźniacza · działka: 219 m2 · 110.70 m2 Dom na sprzedaż Rączna

9.99

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 585 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rączna 110.70m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siercza 339.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siercza 339.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 339.00 m2 Dom na sprzedaż Siercza

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siercza 339.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 310 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Rączna

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 736 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rączna 144.00m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 200.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszyn 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Paszyn 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Paszyn

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszyn 300.00m2

Paszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 173.29m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 173.29m2

zab. bliźniacza · działka: 264 m2 · 173.29 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 173.29m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 065 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 798 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 225 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 223 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzyki 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzyki 243.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 479 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Rzyki

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzyki 243.00m2

Rzyki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Murzasichle 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Murzasichle 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 850 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Murzasichle

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Murzasichle 100.00m2

Murzasichle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWJmXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 322.50m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 322.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 867 m2 · 322.50 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

brak oceny

1 780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zakopane 322.50m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 700 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

9.99

2 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 842 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobra 260.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 160.00m2

działka: 1 600 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

2

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
2
Dom Limanowa 160.00m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZmU0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 246.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 246.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 246.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 246.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grzechynia 185.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grzechynia 185.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 338 m2 · 185.00 m2 Dom na sprzedaż Grzechynia

brak oceny

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 541 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grzechynia 185.00m2

Grzechynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2E0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 232 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 017 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. bliźniacza · działka: 408 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

zab. bliźniacza · działka: 164 m2 · 103.12 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 210 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy