zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 18

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Pawlikowice 125.47m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 125.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 751 m2 · 125.47 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pawlikowice 125.47m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.29m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.29m2

Bronowice, ul. Brzegowa działka: 332 m2 · 208.29 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 099 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.29m2
Brzegowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Targowisko 160.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gierczyce 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gierczyce 260.00m2

działka: 2 530 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Gierczyce

brak oceny

1 497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gierczyce 260.00m2

Gierczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 152.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.50m2

Podgórze, ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 384 m2 · 152.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.50m2
Braterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.60m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 90.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 90.60m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 538.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 538.00m2

ul. Krakowska działka: 6 188 m2 · 538.00 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

2 471 904 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rudawa 538.00m2
Krakowska
Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grabie 355.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grabie 355.00m2

działka: 700 m2 · 355.00 m2 Dom na sprzedaż Grabie

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grabie 355.00m2

Grabie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 127.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 127.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 244 m2 · 127.00 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczodrkowice 127.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E5LzAxYjhhOWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

9.99

1 660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Węgrzce Wielkie 170.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1M2Y0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylany 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylany 110.00m2

ul. Skalna zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylany

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobylany 110.00m2
Skalna
Kobylany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAxLzAxYjkwMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zbydniów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zbydniów 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Zbydniów

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zbydniów 200.00m2

Zbydniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlnica 127.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlnica 127.00m2

ul. Czterech Pór Roku zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 127.00 m2 Dom na sprzedaż Modlnica

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 094 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlnica 127.00m2
Czterech Pór Roku
Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jurków 147.90m2, dom na sprzedaż

Dom Jurków 147.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 114 m2 · 147.90 m2 Dom na sprzedaż Jurków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jurków 147.90m2

Jurków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skała 362.66m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 362.66m2

działka: 244 m2 · 362.66 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 362.66m2

Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Giebułtów 154.55m2, dom na sprzedaż

Dom Giebułtów 154.55m2

zab. bliźniacza · działka: 354 m2 · 154.55 m2 Dom na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Giebułtów 154.55m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 151.69m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 151.69m2

zab. bliźniacza · działka: 315 m2 · 151.69 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 151.69m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 127.75m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 127.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 443 m2 · 127.75 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 908 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 127.75m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 151.69m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 151.69m2

zab. bliźniacza · działka: 312 m2 · 151.69 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 151.69m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 80.00m2

działka: 189 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

754 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 80.00m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczawa 305.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczawa 305.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 305.00 m2 Dom na sprzedaż Szczawa

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczawa 305.00m2

Szczawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmIyXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszana Dolna 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszana Dolna 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 100 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Mszana Dolna

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mszana Dolna 160.00m2

Mszana Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy