zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 19

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Zakliczyn 360.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakliczyn 360.00m2

działka: 1 500 m2 · 360.00 m2 Dom na sprzedaż Zakliczyn

9.99

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 608 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakliczyn 360.00m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.38m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.38m2

Dębniki, ul. Bogucianka zab. bliźniacza · działka: 338 m2 · 153.38 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.38m2
Bogucianka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wiśniowa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wiśniowa 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Wiśniowa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 383 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wiśniowa 180.00m2

Wiśniowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rabka-Zdrój 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 368 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rabka-Zdrój 149.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wierzbanowa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wierzbanowa 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 400 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Wierzbanowa

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wierzbanowa 400.00m2

Wierzbanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tokarnia 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tokarnia 170.00m2

działka: 1 367 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Tokarnia

9.99

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tokarnia 170.00m2

Tokarnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2FmLzAxYjVhZjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janowice 447.66m2, dom na sprzedaż

Dom Janowice 447.66m2

działka: 2 500 m2 · 447.66 m2 Dom na sprzedaż Janowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janowice 447.66m2

Janowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazany 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 579 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazany 149.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stary Krasieniec 122.33m2, dom na sprzedaż

Dom Stary Krasieniec 122.33m2

zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 122.33 m2 Dom na sprzedaż Stary Krasieniec

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 575 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stary Krasieniec 122.33m2

Stary Krasieniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jabłonka 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jabłonka 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 966 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Jabłonka

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jabłonka 220.00m2

Jabłonka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grywałd 171.90m2, dom na sprzedaż

Dom Grywałd 171.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 464 m2 · 171.90 m2 Dom na sprzedaż Grywałd

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 812 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grywałd 171.90m2

Grywałd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 200.00m2

ul. Droga Królewska zab. wolnostojąca · działka: 683 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 200.00m2
Droga Królewska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWNlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 100.00m2

os. Centrum, ul. Wąska działka: 209 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszowice 100.00m2
Wąska
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVmLzAxYjg1ZmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stryszawa 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stryszawa 150.00m2

działka: 1 800 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Stryszawa

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stryszawa 150.00m2

Stryszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bolechowice 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bolechowice 109.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bolechowice 109.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 109.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 109.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 500.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 500.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 500.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 198 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 500.00m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.45m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.45m2

zab. bliźniacza · działka: 418 m2 · 141.45 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.45m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.45m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.45m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 141.45 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.45m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bulowice 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bulowice 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Bulowice

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bulowice 270.00m2

Bulowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 160.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Oraczy działka: 315 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 160.00m2
Oraczy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 100 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 585 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 205.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jadowniki Mokre 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jadowniki Mokre 350.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 399 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Jadowniki Mokre

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jadowniki Mokre 350.00m2

Jadowniki Mokre,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 110.70m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 110.70m2

zab. bliźniacza · działka: 219 m2 · 110.70 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 585 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 110.70m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy