zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 17

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 142.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 288 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE5LzAxYmExOTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 280 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 395.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 395.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. W. Taklińskiego działka: 1 522 m2 · 395.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 395.00m2
W. Taklińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

zab. bliźniacza · działka: 420 m2 · 118.70 m2 Dom na sprzedaż Balice

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

zab. wolnostojąca · działka: 277 m2 · 141.14 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE4LzAxYmExOGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 124.66m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 124.66m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 124.66 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 181 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 124.66m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 124.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 124.37m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 124.37 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 176 475 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 124.37m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 125.08m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 125.08m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 125.08 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 188 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 125.08m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 220.00m2

os. Krzyszkowice, ul. Modrzewiowa działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 220.00m2
Modrzewiowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 166.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 479 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapanów 166.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karniowice 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karniowice 262.00m2

ul. Słoneczna działka: 3 700 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Karniowice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Karniowice 262.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 83.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 83.00m2

ul. Krzyszkowicka zab. bliźniacza · działka: 586 m2 · 83.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 83.00m2
Krzyszkowicka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 275.00m2

ul. Spacerowiczów działka: 1 286 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 275.00m2
Spacerowiczów
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kokotów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kokotów 184.00m2

zab. bliźniacza · działka: 833 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Kokotów

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kokotów 184.00m2

Kokotów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 249.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 249.40m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. Grochowska działka: 367 m2 · 249.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 249.40m2
Grochowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 200.00m2

Zarabie, ul. Bukowa działka: 0 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 200.00m2
Bukowa
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy