zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 15

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Libertów 248.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 248.00m2

ul. św. Floriana działka: 800 m2 · 248.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 669 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 248.00m2
św. Floriana
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Nowa Huta, ul. Kocmyrzowska zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Kocmyrzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marcyporęba 128.84m2, dom na sprzedaż

Dom Marcyporęba 128.84m2

zab. bliźniacza · działka: 700 m2 · 128.84 m2 Dom na sprzedaż Marcyporęba

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marcyporęba 128.84m2

Marcyporęba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brodła 123.17m2, dom na sprzedaż

Dom Brodła 123.17m2

ul. Galicyjska zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 123.17 m2 Dom na sprzedaż Brodła

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brodła 123.17m2
Galicyjska
Brodła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 82.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 82.00m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 82.00 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 085 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 82.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 82.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 82.00m2

brak oceny

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 82.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.42m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.42m2

Dębniki, ul. K. Bunscha zab. bliźniacza · działka: 692 m2 · 123.42 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 537 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 457 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.42m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 435 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.19 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 530.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 530.00m2

Prądnik Biały, ul. Ojcowska działka: 870 m2 · 530.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 530.00m2
Ojcowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 142.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 144.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNmLzAxYmEzZjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy