zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 14

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 130.26 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 020 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 020 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liszki 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liszki 105.00m2

działka: 495 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Liszki

brak oceny

1 020 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Liszki 105.00m2

Liszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Powstańców Wielkopolskich zab. szeregowa · działka: 460 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2
Powstańców Wielkopolskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 168.00m2

ul. Parkowe Wzgórze zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

1 830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 168.00m2
Parkowe Wzgórze
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 287.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 287.00m2

ul. Warszawska działka: 1 200 m2 · 287.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 287.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzysztoforzyce 74.98m2, dom na sprzedaż

Dom Krzysztoforzyce 74.98m2

zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 74.98 m2 Dom na sprzedaż Krzysztoforzyce

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzysztoforzyce 74.98m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFkLzAxYmExZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.78m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 297 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.78m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 143.48m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 143.48m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 249 m2 · 143.48 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 143.48m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 147.09m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 147.09m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 457 m2 · 147.09 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 147.09m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 146.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 146.34m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 330 m2 · 146.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 146.34m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.33m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.33m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 283 m2 · 144.33 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.33m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 159.45m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.45m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 386 m2 · 159.45 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.45m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 383 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.00m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy