zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 13

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 261.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 261.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. S. Odrzywolskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 261.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 261.00m2
S. Odrzywolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książ Wielki 261.03m2, dom na sprzedaż

Dom Książ Wielki 261.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 359 m2 · 261.03 m2 Dom na sprzedaż Książ Wielki

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Książ Wielki 261.03m2

Książ Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 392.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 392.00m2

Zwierzyniec/Zakamycze, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 1 939 m2 · 392.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 392.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 210.00m2

Prądnik Biały, ul. G. Ehrenberga zab. wolnostojąca · działka: 420 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 210.00m2
G. Ehrenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 55.19m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 55.19m2

działka: 1 025 m2 · 55.19 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 55.19m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

2 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 220.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułków 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 110.00m2

zab. szeregowa · działka: 131 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sułków 110.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sygneczów 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sygneczów 109.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 496 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Sygneczów

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sygneczów 109.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMzXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Witkowice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Witkowice 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Witkowice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Witkowice 200.00m2

Witkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M0LzAxYjdjNGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 964 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowina Tatrzańska

brak oceny

3 825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

Bukowina Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niedzica 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Niedzica 146.50m2

ul. 3 Maja działka: 480 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Niedzica

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niedzica 146.50m2
3 Maja
Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 80.00m2

ul. Radosna zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 738 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 80.00m2
Radosna
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Paszkówka

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 096 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Na Dołach działka: 200 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Na Dołach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 66.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 66.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 164.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 164.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 164.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 537 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 164.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balin 274.00m2, dom na sprzedaż

Dom Balin 274.00m2

ul. Gwardzistów działka: 2 500 m2 · 274.00 m2 Dom na sprzedaż Balin

brak oceny

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balin 274.00m2
Gwardzistów
Balin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 780 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 160.70m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 130.26 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy