zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 17

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Swoszowice, ul. M. Rutkowskiego zab. wolnostojąca · działka: 566 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
M. Rutkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieprz 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieprz 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Wieprz

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieprz 70.00m2

Wieprz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 371.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 371.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 371.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 371.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łękawka 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łękawka 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Łękawka

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łękawka 115.00m2

Łękawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lipnica Wielka 720.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lipnica Wielka 720.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 132 m2 · 720.00 m2 Dom na sprzedaż Lipnica Wielka

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lipnica Wielka 720.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Toporzysko 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Toporzysko 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 999 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Toporzysko

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 652 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Toporzysko 115.00m2

Toporzysko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc1LzAxYjk3NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Oświęcim 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Oświęcim 120.00m2

ul. Paździory zab. wolnostojąca · działka: 427 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Oświęcim

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Oświęcim 120.00m2
Paździory
Oświęcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice działka: 1 253 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 462 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 150.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2

ul. J. Matejki zab. wolnostojąca · działka: 462 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Wiśnicz

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2
J. Matejki
Nowy Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rabka-Zdrój 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 310.00m2

Nowy Świat zab. wolnostojąca · działka: 599 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rabka-Zdrój 310.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 066 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 441 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 484 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 325 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 183.83 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 726 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

9.99

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 320 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 377.13m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 377.13m2

Zwierzyniec/Przegorzały działka: 549 m2 · 377.13 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 377.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 450.00m2

działka: 3 000 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 450.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy