zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 15

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Niepołomice 101.54m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 101.54m2

ul. Błonie zab. bliźniacza · działka: 405 m2 · 101.54 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 101.54m2
Błonie
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cichawa 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cichawa 129.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Cichawa

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cichawa 129.00m2

Cichawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 100.00m2

Nowa Huta/Branice, ul. E. Szymańskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 161 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 100.00m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechówka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechówka 140.00m2

działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Czechówka

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechówka 140.00m2

Czechówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 101.42m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 101.42m2

zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 101.42 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 101.42m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Inwałd 145.16m2, dom na sprzedaż

Dom Inwałd 145.16m2

ul. Radosna zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 145.16 m2 Dom na sprzedaż Inwałd

brak oceny

885 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 097 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Inwałd 145.16m2
Radosna
Inwałd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek Szlachecki 54.97m2, dom na sprzedaż

Dom Borek Szlachecki 54.97m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 54.97 m2 Dom na sprzedaż Borek Szlachecki

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Borek Szlachecki 54.97m2

Borek Szlachecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jangrot 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jangrot 230.00m2

działka: 9 900 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Jangrot

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 261 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jangrot 230.00m2

Jangrot,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Giebułtów 460.00m2, dom na sprzedaż

Dom Giebułtów 460.00m2

ul. Graniczna zab. wolnostojąca · działka: 2 872 m2 · 460.00 m2 Dom na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Giebułtów 460.00m2
Graniczna
Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górka Stogniowska 133.61m2, dom na sprzedaż

Dom Górka Stogniowska 133.61m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 949 m2 · 133.61 m2 Dom na sprzedaż Górka Stogniowska

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Górka Stogniowska 133.61m2

Górka Stogniowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chronów 55.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chronów 55.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 12 200 m2 · 55.00 m2 Dom na sprzedaż Chronów

brak oceny

688 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chronów 55.00m2

Chronów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2

działka: 685 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 201.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarnów 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarnów 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Tarnów

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tarnów 106.00m2

Tarnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Sącz 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Sącz 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Sącz

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Sącz 106.00m2

Nowy Sącz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorlice 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorlice 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Gorlice

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorlice 106.00m2

Gorlice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Biecz 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Biecz 106.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Biecz

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Biecz 106.00m2

Biecz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapsze Wyżne 368.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapsze Wyżne 368.00m2

ul. Widokowa działka: 1 125 m2 · 368.00 m2 Dom na sprzedaż Łapsze Wyżne

brak oceny

2 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapsze Wyżne 368.00m2
Widokowa
Łapsze Wyżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 255.50m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 255.50m2

ul. 3 Maja zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 255.50 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 255.50m2
3 Maja
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 101.40m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 101.40m2

zab. bliźniacza · działka: 234 m2 · 101.40 m2 Dom na sprzedaż Konary

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konary 101.40m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.03m2

Czyżyny, ul. Nastrojowa zab. wolnostojąca · działka: 665 m2 · 230.03 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.03m2
Nastrojowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 173.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 173.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie zab. bliźniacza · działka: 741 m2 · 173.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 173.41m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 104.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 266 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 104.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi zab. szeregowa · działka: 700 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

działka: 420 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Szlachecka

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

Dąbrowa Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy