zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 19

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Spacerowa zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Spacerowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tropiszów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tropiszów 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Tropiszów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tropiszów 170.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Igołomia 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Igołomia 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Igołomia

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Igołomia 170.00m2

Igołomia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 102.70m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 102.70m2

zab. bliźniacza · działka: 351 m2 · 102.70 m2 Dom na sprzedaż Libertów

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 011 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Libertów 102.70m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kryspinów 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kryspinów 207.00m2

zab. bliźniacza · działka: 540 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kryspinów 207.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.94m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.94m2

Swoszowice, ul. Łysogórska zab. szeregowa · działka: 302 m2 · 112.94 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.94m2
Łysogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 313.82m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 313.82m2

os. Lekarka zab. wolnostojąca · działka: 490 m2 · 313.82 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 313.82m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 150.87m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 150.87m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 150.87 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 150.87m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 197.84m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 197.84m2

zab. wolnostojąca · działka: 490 m2 · 197.84 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 197.84m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 171.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 171.50m2

Swoszowice/Rajsko zab. wolnostojąca · działka: 1 195 m2 · 171.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 171.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 132.12m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 132.12m2

zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 132.12 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

1 179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 132.12m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.83m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 843 m2 · 141.83 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.83m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borówna 750.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borówna 750.00m2

działka: 7 800 m2 · 750.00 m2 Dom na sprzedaż Borówna

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borówna 750.00m2

Borówna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxN2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łyszkowice 220.20m2, dom na sprzedaż

Dom Łyszkowice 220.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 220.20 m2 Dom na sprzedaż Łyszkowice

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łyszkowice 220.20m2

Łyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 121.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 121.62m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 385 m2 · 121.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 121.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zborowice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zborowice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zborowice

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 492 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zborowice 120.00m2

Zborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 361.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 361.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 3 100 m2 · 361.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 361.00m2
Krakowska
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłaj 250.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skrzydlna 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skrzydlna 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 952 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Skrzydlna

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skrzydlna 150.00m2

Skrzydlna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 216.92m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 216.92m2

zab. wolnostojąca · działka: 980 m2 · 216.92 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czernichów 216.92m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 221.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 221.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 538 m2 · 221.00 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 221.00m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jankówka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jankówka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Jankówka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jankówka 415.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 415.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 415.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 415.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 415.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy