zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 16

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Michałowice 411.40m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 411.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 900 m2 · 411.40 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 928 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 411.40m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 164.70m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 164.70m2

zab. bliźniacza · działka: 326 m2 · 164.70 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 164.70m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 202.40m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 202.40m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 202.40 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 202.40m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 774 m2 · 235.28 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 141.96m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 141.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 363 m2 · 141.96 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pielgrzymowice 141.96m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 157.31m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 157.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 454 m2 · 157.31 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 157.31m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 236.20m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 236.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 236.20 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 236.20m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 134.08 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 244.80m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 244.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 244.80 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 244.80m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 151.52m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 151.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 426 m2 · 151.52 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 151.52m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Okleśna 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Okleśna 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 395 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Okleśna

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Okleśna 192.00m2

Okleśna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 190.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 114 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

2

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
2
Dom Zakopane 190.00m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWY0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ujazd 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ujazd 97.00m2

ul. Różana zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Ujazd

brak oceny

965 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ujazd 97.00m2
Różana
Ujazd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Frydrychowice 98.00m2, dom na sprzedaż

Dom Frydrychowice 98.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 98 m2 · 98.00 m2 Dom na sprzedaż Frydrychowice

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Frydrychowice 98.00m2

Frydrychowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Regulice 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Regulice 88.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Regulice

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 057 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Regulice 88.00m2

Regulice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zastów 187.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zastów 187.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 855 m2 · 187.80 m2 Dom na sprzedaż Zastów

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zastów 187.80m2

Zastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 155.73m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 155.73m2

zab. wolnostojąca · działka: 713 m2 · 155.73 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 027 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wołowice 155.73m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 732 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 270.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pękowice 116.38m2, dom na sprzedaż

Dom Pękowice 116.38m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 116.38 m2 Dom na sprzedaż Pękowice

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pękowice 116.38m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 153.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 153.30m2

zab. szeregowa · działka: 300 m2 · 153.30 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 153.30m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sromowce Niżne 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sromowce Niżne 230.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Sromowce Niżne

brak oceny

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 435 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sromowce Niżne 230.00m2

Sromowce Niżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Spytkowice 204.80m2, dom na sprzedaż

Dom Spytkowice 204.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 936 m2 · 204.80 m2 Dom na sprzedaż Spytkowice

brak oceny

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Spytkowice 204.80m2

Spytkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzyki 244.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzyki 244.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 793 m2 · 244.00 m2 Dom na sprzedaż Rzyki

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzyki 244.00m2

Rzyki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA3LzAxYjkwNzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy