zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 13

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Kraków 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazany 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 90.00m2

działka: 19 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazany 90.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 140.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRjXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

1 018 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziekanowice 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziekanowice 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 746 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziekanowice 240.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 134.75m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 134.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 010 m2 · 134.75 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 134.75m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 108.27m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 108.27m2

zab. wolnostojąca · działka: 383 m2 · 108.27 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 108.27m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 85.44m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 85.44m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 85.44 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rudawa 85.44m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozierów 174.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kozierów 174.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 174.03 m2 Dom na sprzedaż Kozierów

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kozierów 174.03m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 132.04m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 132.04m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 132.04 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 132.04m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 132.04m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 132.04m2

Prądnik Biały zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 132.04 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 132.04m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klecza Dolna 500.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klecza Dolna 500.00m2

działka: 1 200 m2 · 500.00 m2 Dom na sprzedaż Klecza Dolna

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Klecza Dolna 500.00m2

Klecza Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxN2JjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Miechów 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Miechów 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Miechów

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Miechów 180.00m2

Miechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Roczyny 108.00m2, dom na sprzedaż

Dom Roczyny 108.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 108.00 m2 Dom na sprzedaż Roczyny

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Roczyny 108.00m2

Roczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Roczyny 108.00m2, dom na sprzedaż

Dom Roczyny 108.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 108.00 m2 Dom na sprzedaż Roczyny

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Roczyny 108.00m2

Roczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bysina 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bysina 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 168 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Bysina

brak oceny

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bysina 220.00m2

Bysina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomna 207.70m2, dom na sprzedaż

Dom Łomna 207.70m2

działka: 13 800 m2 · 207.70 m2 Dom na sprzedaż Łomna

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomna 207.70m2

Łomna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 310.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Olkuska działka: 0 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 997 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 310.00m2
Olkuska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 168.00m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułkowice 631.15m2, dom na sprzedaż

Dom Sułkowice 631.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 600 m2 · 631.15 m2 Dom na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

3 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułkowice 631.15m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Wieś 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Wieś 76.00m2

działka: 6 004 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowa Wieś 76.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy