zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 12

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Brzesko 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzesko 180.00m2

ul. Legionów Piłsudskiego zab. wolnostojąca · działka: 671 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Brzesko

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzesko 180.00m2
Legionów Piłsudskiego
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 275.00m2

działka: 1 200 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 275.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelczyna 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zelczyna 141.00m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Zelczyna

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelczyna 141.00m2

Zelczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 201.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Szczęśliwa działka: 359 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 201.00m2
Szczęśliwa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarnochowice 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarnochowice 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarnochowice 620.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 220.00m2

os. Krzyszkowice, ul. Modrzewiowa działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 220.00m2
Modrzewiowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 261.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 261.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. S. Odrzywolskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 261.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 261.00m2
S. Odrzywolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 166.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 479 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapanów 166.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karniowice 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karniowice 262.00m2

ul. Słoneczna działka: 3 700 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Karniowice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Karniowice 262.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 83.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 83.00m2

ul. Krzyszkowicka zab. bliźniacza · działka: 586 m2 · 83.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 83.00m2
Krzyszkowicka
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 275.00m2

ul. Spacerowiczów działka: 1 286 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 275.00m2
Spacerowiczów
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kokotów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kokotów 184.00m2

zab. bliźniacza · działka: 833 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Kokotów

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kokotów 184.00m2

Kokotów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 249.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 249.40m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. Grochowska działka: 367 m2 · 249.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 249.40m2
Grochowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 200.00m2

Zarabie, ul. Bukowa działka: 0 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 200.00m2
Bukowa
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawlikowice 125.47m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 125.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 751 m2 · 125.47 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pawlikowice 125.47m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.29m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.29m2

Bronowice, ul. Brzegowa działka: 332 m2 · 208.29 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 099 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.29m2
Brzegowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Targowisko 160.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gierczyce 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gierczyce 260.00m2

działka: 2 530 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Gierczyce

brak oceny

1 497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gierczyce 260.00m2

Gierczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 152.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.50m2

Podgórze, ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 384 m2 · 152.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.50m2
Braterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.60m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 90.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 90.60m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy